Жіночі рюкзаки

Жіночий міський рюкзак

22.09.2015

Жіночий рюкзак міський

  • Жіночий міський рюкзак
    Мода

Жіночий міський рюкзак

Все більшу популярність набувають жіночі рюкзаки. Адже рюкзак в даний час не тільки може бути зручним, але і красивим. Нарешті подумали і про прекрасну половину людства – жінок. В даний час цим зайнято безліч популярних і менш відомих брендів. На ринку з’явилися міські рюкзаки для жінок. Це справжня знахідка для тих, хто постійно знаходиться в русі. Рюкзаки на будь-який смак і до будь-якого стилю одягу. Найбільша різноманітність припадає на любительок стилю Casual, але подбали і про тих, хто дотримується більш суворого виду одягу. Тепер з рюкзаком можна ходити не тільки в похід, але і в гості, на прогулянку, вечірку і навіть на роботу.

Жіночий міський рюкзак
Жіночий міський рюкзак

Сучасні дівчата стали піклується про своє здоров’я і в цьому їм допомагає рюкзак, так як він дозволяє не перевантажувати спину. З рюкзаком у вас ніколи не буде перекошених плечей. Здорова спина, красива постава – хороший вибір.

Жіночий міський рюкзак
Жіночий міський рюкзак

Варто відзначити, що раніше рюкзаки були розраховані на чоловічу фігуру, тепер же випускають і жіночі, зроблені з урахуванням жіночої анатомії.

Перейдемо до вибору міського рюкзака. Спочатку варто визначитися, з яким одягом ви будете його носити (звичайно, для вечірнього плаття рюкзак не підійде). Залежно від цього можна вибрати його зовнішній вигляд і матеріал, з якого він буде виготовлений. Це може бути текстиль або ж шкіра, як природна, так і штучна. Лямки теж тепер бувають різні, не тільки класичні дві. Існують рюкзаки і з одного лямкою, яку можна перекинути по діагоналі спини. Лямки, які з допомогою блискавки можна застигнути в одну. І сама цікава модель, найбільш відома мені, рюкзак-сумка. У цій моделі ручки-лямки зроблені таким чином, що їх можна підтягнути і використовувати сумочку як рюкзак і навпаки, перетворити акуратний рюкзачок в сумочку.

Як виявилося, точно не відомо, коли з’явилися перші рюкзаки (раніше їх називали заплечными сумками). Відомо лише, що в 19 столітті використовувалися армійські ранці. Після закінчення військових дій популярністю серед чоловіків стали користуватися рюкзаки, призначені для різних видів спорту та туризму. Потім актуальним питання рюкзаків, або ранців, став для школярів, так як на їх частку випадає носити важкі підручники. Довгий час розвитком рюкзаків не займалися, не з’являлося нових, удосконалених моделей. Про красу і зовсім ніхто не замислювався. Тому в жіночому середовищі рюкзаки не користувалися попитом.

Сучасний світ перевернув наше уявлення і ставлення до рюкзаків. Тепер він є модним аксесуаром.

Хороших рюкзаків, як і сумочок, багато не буває. Вибирайте на свій смак, радуйте себе і оточуючих. Адже так приємно дивитися на красивих і модних людей.

Короткий опис статті: жіночі рюкзаки

Джерело: Жіночий рюкзак міський

Також ви можете прочитати