Холодильники норд

Запчастини Nord (Норд) і Swizer, замовити оригінальні деталі в

16.10.2015

Ящик морозильної камери для холодильника Nord 515292000241

NORD — це найбільша у Східній Європі компанія, яка виробляє обладнання для тогровли і велику побутову техніку. Вона має власне сучасне виробництво повного циклу і науково-конструкторську базу, де застосовуються новітні технології та прогресивне обладнання.

Продукція компанії NORD користується популярністю як в Європі, так і в СНД і Азії, де обсяг щорічного експорту становить 70%.

Nord — широкий асортимент продукції

У своєму асортименті виробник пропонує покупцям величезний вибір якісної побутової, а також техніки для бізнесу. Це пральні машини; холодильники; газові, комбіновані та електричні плити; побутові та промислові кондиціонери; торгівельне обладнання; пилососи; водонагрівачі; праски, а також компресори та молокоохолоджувачі.

Холодильні прилади компанії NORD належать до стандарту EN 153 і мають низьке енергоспоживання, про що говорить їхній клас А+. У виробництві NORD використовуються запасні частини і матеріали, які відповідають найвищим екологічним вимогам Європейського Союзу RoHS і REACH, вони екологічно чисті і безпечні для природи.

Swizer

Спочатку це була швейцарська компанія Sileza Plastics S. A. Co, яка займалася розробкою дизайну і технологією побутової техніки. Вона стала відомою в ряді європейських країн, завдяки прогресивним «ноу-хау», молодим фахівцям і прийняття ефективних і вірних рішень.

Swizer — рівняння на якість і зручність

При виборі нового партнера і виробничого майданчика для майбутнього холодильника SWIZER, досвідчені менеджери компанії Sileza Plastics S. A. Co виявляли не лише потенціал своїх партнерів, але і їх інтереси, для компанії важливі були критерії можливості дистрибуції або сервісу, які могли б вплинути на економічне співробітництво.

У результаті компанія прийняла рішення створити новий бренд під назвою SWIZER, який би базувався на майданчиках українського холдингу «Група Норд». Сьогодні компанія є великим виробником кухонних плит та холодильної техніки в Східній Європі, вона відповідає всім сучасним вимогам взаємовигідного співробітництва в межах глобальних ринків. Вся робота системи сервісу або збуту автоматизована і сприяє дистрибуції, як у Східній, так і в Західній Європі.

Сьогодні Swizer — це:

  • Знання і енергія молодих фахівців;
  • Простота і функціональність техніки;
  • Інновації та елегантний дизайн, що відповідають швейцарському якості і надійності;
  • Гарантія, точність, надійність і довговічність всіх запчастин;
  • Гармонія з будь-яким інтер’єром і увагу до кожної деталі.

Короткий опис статті: холодильники норд Ящик морозильної камери для холодильника Nord 515292000241 NORD — це найбільша у Східній Європі компанія, яка виробляє обладнання для тогровли і велику побутову техніку. Вона запчастини nord, запчастини swizer

Джерело: Запчастини Nord (Норд) і Swizer — замовити оригінальні деталі в Сервіс-Маркет

Також ви можете прочитати