Різне

Забіг.ру . Форум . Поговоримо? . … про що завгодно . Ковзани

21.09.2015

Ковзани, актуально

Вітаю всіх любителів активного відпочинку!

Прошу розглядати нижченаведений текст як корисну інформацію («до відома»), а не тупий спам по форумах.

Мене звати Олексій, я уявляю офіційний російський сайт компанії HEAD — відомого виробника спортивних товарів і екіпірування.

Коротко і бренд HEAD (якщо хто не чув): НЕAD – світовий спортивний бренд, що випускає в тому числі льодові ковзани. Історія HEAD бере свій початок в 1950 році. Тоді американський інженер і винахідник Howard Head представив публіці спортивну новинку — лижі, у виробництві яких був використаний метал. C тих пір компанія HEAD стала відомим виробником спортивного обладнання та аксесуарів. Основні продукти HEAD: зимові спортивні товари (лижі, лижні черевики, ковзани, сноуборди) і одяг, ракетки для тенісу та бадмінтону, м’ячі, а також обладнання для дайвінгу.

В даний момент компанія HEAD виходить на російський ринок ковзанів і проводить акцію «Head. Початок».

Всього 5000 пар ковзанів HEAD будуть продані зі знижкою. Щоб придбати ковзани зі знижкою 40%, потрібно просто зареєструватися на сайті та отримати індивідуальний код. Щоб купити ковзани зі знижкою 60%, потрібно зібрати групу з 30 осіб, які також готові отримати знижку. Після того, як група збереться, розсилається всім учасникам індивідуальний промо-код, що дає право придбати нові ковзани HEAD модельного ряду 2011-12 року зі знижкою 60%. Індивідуальний код дійсний протягом 14 днів, коли можна прийти з промо-кодом в магазин і реалізувати знижку.

Хочу зазначити, що HEAD орієнтується на любителів початкового і середнього рівня. Тобто це ковзани для всієї родини. Ціни на ковзани HEAD повинні бути абсолютно конкурентоспроможними, з урахуванням знижки — просто відмінними! В каталозі льодових ковзанів: хокейні, прогулянкові, фігурні, дитячі моделі (в тому числі розсувні «на виріст»). Офіційна гарантія виробника – 6 місяців.

Здоров’я і спортивних успіхів! Чекаємо вас на нашому сайті www.headskates.ru !

Короткий опис статті: ковзани head

Джерело: Забіг.ру | Форум | Поговоримо? | … про що завгодно | Ковзани, актуально

Також ви можете прочитати