Холодильники норд

Якими камерами обладнаний 3-х камерний холодильник Норд? Побутова

03.10.2016

1 відповідь

Справді, в лінійці моделей NORD є моделі з трьома дверима, з роздільним доступом в три різні камери. Призначення камер в різних моделях різне. Так холодильник NORD ДХМ-184-7 обладнаний двома морозильними камерами і одній холодильній.

Установки холодильника NORD ДХМ-184-7 – комбінований (з двома компресорами) окремо стоїть холодильник з нижнім розташуванням морозильних камер. Об’єм холодильної камери 199 літрів, об’єм морозильних камер 47+70 літрів. Висота холодильника 188 сантиметрів, випускається в двох виконаннях, білого кольору і сріблястого.

Для чого потрібні дві морозильні камери? Судіть самі. Зазвичай ми дістаємо з морозилки невелику кількість продуктів на один раз, але відкриваємо доступ зовнішнього повітря до всіх продуктів. Холодне повітря виходить з морозильної камери, доводиться заповнювати теплові втрати додатковою роботою компресора і витратою енергії.

При двох морозилках в одній можна тримати заморожені продукти тривалого зберігання, а в другий – те, що потрібно частіше. В кінцевому підсумку витрата енергії холодильником виявиться менше.

Ще одна трикамерна модель – NORD ДХМ-186-7. Зовні холодильники схожі, але замість малої морозильної камери 186-ї моделі зона свіжості з температурою 0 градусів.

Характеристики NORD ДХМ-186-7 – комбінований (з двома компресорами) окремо стоїть холодильник з нижнім розташуванням морозильної камери. Об’єм холодильної камери 207 л, об’єм морозильної камери 70 літрів, об’єм камери свіжості – 52 літри. Висота холодильника 188 сантиметрів.

Відповідь Sep 20, 2011 від Олексій ( 46,420 балів)

flag Додати коментар

Короткий опис статті: холодильники норд 1 відповідь Дійсно, в лінійці моделей NORD є моделі з трьома дверима, з роздільним доступом в три різні камери. Призначення камер в різних моделях різне. Так холодильник NORD холодильники норд

Джерело: Якими камерами обладнаний 3-х камерний холодильник Норд? Побутова техніка

Також ви можете прочитати