Вбудований холодильник

Який вибрати холодильник?

20.10.2015

Який вибрати холодильник?

19 липня 2013, 17:41

У мене зламався холодильник. Старенький, ще радянський. Просто закінчився його вік – 34 роки без єдиної поломки. Фантастика! Зараз так не роблять. А пропозиція марок і моделей величезна. Тому необхідність купівлі нового холодильника виростає в проблему.

Багато відомі марки тепер збираються в Росії і СНД з комплектуючих від виробника. BOSCH. INDESIT. LG. SAMSUNG та ін. Зовні такі холодильники від оригінальних практично не відрізняються. Видима різниця в ціні. Вони дешевші в середньому на 10 тис. руб. І істотно нижча якість виготовлення. Щоб переконатися в цьому, досить кинути клич серед знайомих і на форумах: «Який вибрати холодильник?».

Який вибрати холодильник

Судячи з відгуків поломки трапляються регулярно, особливо у пітерських BOSCH.

Я не стверджую, що всі «наші» холодильники не надійні. Покупка будь-великогабаритної побутової техніки схоже лотереї: «пощастить/не пощастить». Але побутові агрегати, зібрані на території колишнього СРСР зменшують шанси на вдале придбання.

А потрібен надійний холодильник, щоб продукти не псувалися якийсь час, але зберігали всі свої корисні властивості.

Подумавши, вирішила купувати холодильник оригінальної збірки країни виробника. Перед відвідуванням торгових салонів визначилася з необхідними параметрами.

Мій холодильник повинен бути:

— двокамерним,

— високим, але не більше 2м. т. к. в сім’ї є невисокі люди,

— полиці і ящики прозорі, щоб було видно вміст,

— наявність нульової зони для овочів,

— повинна бути опція швидкого заморожування,

— клас енергоспоживання А+,

— містка морозильна камера,

— система саморазмораживания NO FROST бажана, але не принципово,

Самсунг холодильник корейської збірки

У підсумку вибір впав на SAMSUNG. LG були тільки білі, а SHARP маленькі і громіздкі.

Мені підійшов SAMSUNG RL 50 RR CMG. З усієї лінійки моделей у нього саме низьке енергоспоживання – 305кВт/рік (А+), хоча загальний об’єм для зберігання заморожених продуктів однаковий – 92л. У SAMSUNG RL 50 RQ і SAMSUNG RL 50 RG за 311кВтч/рік. SAMSUNG RL 48 RH і SAMSUNG RL 48 RR витрачають 310кВтч/рік. Різниця невелика, але приємна.

При цьому в SAMSUNG RL 50 RR при однакових габаритах більший загальний корисний об’єм – 343л. Різниця становить 22л. відповідно, більше корисний об’єм для зберігання свіжих продуктів – 251л. У решти холодильників цієї лінійки при клас енергоспоживання А+ цей показник становить 231-232л.

Важлива для холодильника характеристика – потужність заморожування. SAMSUNG RL 50 RR. SAMSUNG RL 48 RH і SAMSUNG RL 48 RR за добу заморожують 13кг. У SAMSUNG RL 50 RQ і SAMSUNG RL 50 RG потужність становить 14,4 кг/24ч.

У підсумку при класі енергетичної ефективності А+ SAMSUNG RL 50 RR CMG перевершує холодильники своєї групи і має характеристики моделей класу А.

Внутрішнє пристрій самсунга корейської збірки

Холодильник укомплектований полицями їх загартованого скла, є додаткова полиця для морозилки. На випадок, якщо ящики потрібно витягнути. У морозильній камері три ящики, два з яких можна прибрати зовсім. Тоді корисний об’єм збільшується. Також є функція швидкого заморожування. Вона діє протягом 72 годин і потім сама перемикається на режим, заданий морозилці раніше. Дуже зручно в ягідний сезон. Можна завантажити камеру свіжим урожаєм і поїхати на збір нового.

Холодильна камера оснащена висувним ящиком для зберігання свіжих овочів та фруктів. Ящик теж можна витягнути і, тим самим, збільшиться місткість даної зони.

Окремо передбачена CoolSelect Zone для м’яса, риби і ковбаси, які ви не хочете заморожувати і швидко використовуєте.

Всі продукти рекомендується загортати в папір чи целофан. Але це і правильно з точки зору правильного зберігання.

У цій моделі немає спеціальних пристосувань для пляшок. Для цих цілей служать глибокі полиці, розраховані на ємності в 1 – 1,5 л.

Холодильник оснащений системою NO FROST і захистом від перепадів напруги в електромережі.

Додаткові характеристики холодильника SAMSUNG RL 50 RR CMG

Колір холодильника впливає на його ціну. Найдешевший – білий. При будь-якій іншій фарбуванні вартість зростає приблизно на 1 000 руб. Мій сріблястий SAMSUNG RL 50 RR обійшовся в 34 тис.руб.

І останнім по наслідуванню, але не по значимості аргументом стало наявність єдиного сервісного центру в Росії і СНД. В моєму місті теж є представництво. До речі, гарантія у SAMSUNG 3 роки.

Відносним недоліком можна вважати конструктивну особливість всіх самсунгов. У всіх моделей холодильників злегка нагріваються бічні стінки. Але теплі вони не постійно. Коли холодильник довго не відкривається, стінки остигають.

Ось мабуть і все, що я можу сказати про холодильник SAMSUNG RL 50 RR. Хоча ні. Є ще дещо-що у відповіді на питання, який вибрати холодильник.

З установкою і налаштуванням цього холодильника спокійно впоралися дві молоді і не дуже сильні жінки.

Вантажники залишили його у передпокою. Ми його розпакували. Трохи важко було прибрати пластмасові піддони з-під днища. Холодильник трохи схиляли і витягали. Ззаду у нього замість ніжок коліщатка, тому пересувати зручно. Нахилили і поїхали на кухню. Там на потрібному місці знову трохи схиляли та відрегулювали передні ніжки. Вони легко крутяться. Важливо, щоб холодильник стояв рівно. Тоді буде працювати майже безшумно. Так і є.

Температурний режим виставила мінімальний. Холодильна камера — +7°С; морозилка відповідно — -14°С. І всі продукти зберігаються тепер без проблем.

Короткий опис статті: холодильник самсунг Мене підійшов SAMSUNG RL50RR холодильник корейської збірки. З усієї лінійки моделей у нього саме низьке енергоспоживання – 305кВт/рік (А+) який вибрати холодильник,холодильник самсунг корейської збірки

Джерело: Який вибрати холодильник?

Також ви можете прочитати