Холодильник атлант

Яка середня потужність холодильника (квт)?

14.10.2015

Поради щодо цифрової та побутової техніки
Про середньої споживаної потужності холодильників


Будь-який побутовий прилад, що працює на електричному струмі, споживає певну кількість енергії. Особливо це відноситься до холодильників і морозильних камер. Єдине побутове пристрій, яке працює у квартирі цілодобово.

Споживана потужність – це кількість енергії, яку споживає прилад в одиницю часу, вимірюється у ватах або кіловатах. Звичайний холодильник обладнаний компресором, лампою освітлення, вентиляторами та іншими вузлами. Чим більше подібних пристроїв, тим більш енергоємним є агрегат. На даний момент діапазон потужностей дуже великий, однак якщо вивести середню, то цей показник буде становити 300 Вт на годину.

Є моделі з потужністю 2 кВт, а є холодильники, які споживають всього лише 200 Вт. Але в середньому, майже у всіх людей вдома стоїть прилад, споживання електроенергії якого становить 300 Вт/год.

Що впливає на потужність сучасних холодильників?

Два абсолютно однакових холодильника можуть істотно відрізнятися за кількістю споживаної потужності. Це залежить:

  1. Від обсягу. Чим більше об’єм холодильника і морозильної камери, тим вище кількість споживаної електрики.
  2. Від кількості продуктів, розташованих в холодильнику або морозильній камері.
  3. Від пори року, температури приміщення, де розташований холодильник.
  4. Від кількості і потужності компресорів.
  5. Від якості матеріалу, використовуваного при виробництві теплоізоляції і гуми ущільнення на дверях холодильника.
  6. Від потужності заморожування (це кількість продуктів, яке може заморозити холодильник за добу до температури -18 °С).

Як розрахувати середню потужність свого холодильника?

Для цього необхідно звернути увагу на інформаційну шкалу, розташовану в інструкції по експлуатації, на дверях або всередині самого холодильника. На ній зазвичай буде вказана мінімальна і максимальна споживана потужність заморожування за рік, за умови, що всередині холодильника буде +5° C, а зовні +25° C.

Складаємо мінімальний і максимальний показник і ділимо на два. Вийшла середня споживана потужність холодильника за один рік. Щоб дізнатися добове споживання пристрою, треба отримане число розділити на 365. Подібним методом можна розрахувати місячну і поквартальне споживання електроенергії холодильником.

Найбільш енергоємним вузлом в холодильнику є компресор. Яка потужність компресора холодильника або сумарний показник декількох компресорів, така, в основному, і потужність всього побутового пристрою.

В залежності від споживаної потужності холодильники поділяються на класи. Самий економічний клас позначається А++. Побутовий прилад з таким позначенням витрачає всього 30% енергії від середнього нормативу. А+ — від 30 до 42%. Літер А передбачає не більше 42% енерговитрати від нормативу. Холодильники з позначеннями від В до G істотно більш енергоємні, хоча дещо дешевше.

By lexalexa on 19.08.2014 · Posted in Холодильники

Короткий опис статті: холодильник атлант Поради з цифрової та побутової техніки Про середньої споживаної потужності холодильників Будь-який побутовий прилад, що працює на електричному струмі, споживає певну кількість енергії. Особливо це холодильник атлант

Джерело: Яка середня потужність холодильника (квт)?

Також ви можете прочитати