Маленький холодильник

Як видалити вмятину на холодильнику.

17.09.2015

Як видалити вм’ятину на холодильнику.


Іноді на нашому холодильнику утворюються вм’ятини. Вони руйнують не тільки зовнішній вигляд холодильника, але псують зовнішній вигляд кухні. А дизайн — серйозна річ. І навіть якщо ви купили дорогий холодильник, з ним треба поводитися обережно. Але все ж захиститься від усіх проблем не завжди виходить.

Звичайно при вигляді вм’ятин виникає бажання, вдарити молотком по ній з іншого боку і випрямити це прикре непорозуміння. Якщо пошкодження в двері холодильника, зняти і потім розібрати її не може бути й мови. Необхідно пам’ятати, що двері запечатана. При порушенні відбудеться розгерметизація, що в подальшому обов’язково призведе до поломки компресора. Так що порушувати цілісність дверей — не можна.


На жаль, єдиною реальною технології з видалення вм’ятин в холодильнику, поки не винайшли. Найбільш поширені способи видалення вм’ятин, освіта обмеженого закриття і герметизації дефекту, – кажучи людською мовою – використовувати вакуумну присоску. Це – minilifter (Минилифтер). Зараз на ринку можна зустріти різні моделі цього пристрою, розрахованого для ремонту без фарбування. Тягне легко і без клопоту, має функцію блокування. Але оскільки такий апарат є далеко не у всіх, та й ціна на нього чимала – залишимо його в спокої і наведемо кілька порад простіше.

Спробуйте закрити пошкоджену область. Наприклад, магнітним зображенням.

Можна зашпаклювати ушкоджену ділянку. Але спочатку потрібно придбати автомобільну шпаклівку і грунтовку. Місце вм’ятини потрібно зачистити дрібнозернистою наждачним папером, потім нанесіть шар ґрунтовки, і після повного висихання, залишиться тільки зашпаклювати. При цьому не варто забувати, колір шпаклівки повинен відповідати кольору холодильника.

Хоча вм’ятина і не впливає на роботу холодильника, але як правило, привабливим його точно не робить. Тим більше, що вм’ятини з нержавіючої сталі — більш помітні на відображають і блискучих частинах металу.

Вм’ятину можна видалити з нержавіючої сталі холодильника, використовуючи фен і сухий лід.

Цей метод є мабуть найбільш ефективним. Для початку потрібно очистити вмятую площа вашого холодильника. Зачистка потерпілого місця, дозволить вам побачити вм’ятину ясно, видалить бруд і частинки їжі. У цій роботі використовуйте м’яку тканину, ганчірку або паперові рушники. Нагрійте периметр пом’ятою області феном, приблизний час прогріву від 30 секунд до 1 хвилини. Пам’ятайте – головною метою у використанні фена — потрібно нагріти метал так, щоб він злегка розширився.

Використовуйте середню або просто теплу температуру фена, щоб уникнути перегріву металу і не порушити цілісність межстеночного ущільнювача.


Надіньте товсті рукавички, вони захистять вас від травм, таких як обмороження при роботі з сухим льодом. (Сухий лід продається в гранулах, широко використовується в різних цілях, його можна купити або зробити самому)

Оберніть шматочок сухого льоду в м’яку картату тканину. Тканина із замші захистить ваш холодильник з нержавіючої сталі від будь-яких подряпин, при застосуванні сухого льоду.

Обережно натисніть на отриману зв’язку сухого льоду в центрі області вм’ятини, потім протирайте сухим льодом акуратно круговими рухами по всьому периметру зони ураження. Тривалість тертя займе близько хвилини, потім потрібно припинити тертя і прибрати ганчірку з льодом, вм’ятина розпрямиться і зникне в протягом декількох секунд після нанесення. Ви повинні почути «плескають» звук, він буде означати що метал повернувся в нормальне положення.

Якщо після першої спроби, вм’ятина не піде з вашого холодильника — повторіть всю вищенаведену процедуру заново. Швидка зміна температури від використання фена з нанесенням сухого льоду, має змусити вм’ятину, в кінцевому підсумку розпрямиться.

До нашого щастя, можна виправити багато вм’ятини і складки дешево і швидко, піддаючи їх до швидкого зміни температури. Все, що вам потрібно, це кілька хвилин і кілька простих речей.


Очистити поверхню вашого холодильника, розпорошивши на нього очищувач для скла і протріть його м’якою тканиною. Нагрійте область, вм’ятини феном, що б вона була гаряча на дотик, але і не занадто жарко. Проробіть цю процедуру, тільки замість сухого льоду можна використовувати балончик з рідкою вуглекислотою – спрей (рідкий двоокис вуглецю). Коштує він не дорого, можна придбати в спеціалізованих магазинах ( широко відомий Антипригарний спрей Abicor Binzel). Крім того, спрей зручно розпорошувати на поверхню вм’ятини, робиться це протягом декількох секунд. При розпиленні тримати балончик перевернутим догори дном.

Почекайте кілька хвилин, поки поверхня не зреагує. Якщо вм’ятина не зникне, повторіть все в міру необхідності.

Що вам знадобиться

  • Засоби для миття скла
  • М’яка тканина для чищення
  • Фен
  • Трохи сухого льоду або спрей.
  • Товсті рукавички

Цей спосіб найкраще працює на дрібних вмятинах на великій поверхні. Він не може повністю стерти глибокі вм’ятини і складки.

Попередження

  • Переконайтеся, що ваша кімната добре провітрюється, перед використанням сухого льоду.
  • Завжди користуйтеся рукавичками при роботі з сухим льодом і не доторкайтесь до нього незахищеними ділянками голої шкіри.

Хороша людина завжди натисне на кнопку

Короткий опис статті: маленький холодильник Зачистка потерпілого місця, дозволить вам побачити вм’ятину ясно, видалить бруд. Способів удаленить вм’ятину багато. Хоча вм’ятина і не впливає на роботу холодильника маленький холодильник

Джерело: Як видалити вм’ятину на холодильнику.

Також ви можете прочитати