Вибір мультиварки

Як вибрати свою першу мультиварку, відгуки і поради господинь .

20.09.2015

Вибір мультиварки

Як вибрати свою першу мультиварку, відгуки і поради господинь .
З кожним роком в нашому житті з’являється все більше електронних помічників, покликаних полегшити нам існування, так і зробити його різноманітніше. І найбільше таких пристроїв, безсумнівно, на кухні – місці нескінченного перебування творчості багатьох господинь. Одна з останніх новинок, завойовує собі все більшу популярність – мультиварка – універсальний прилад, здатний майже повністю замінити кухонну плиту. У стандартний набір функцій цього кухонного помічника входять: тушкування, ловлення, запікання, варіння чого завгодно різної інтенсивності. І все це в закритому посуді, в якій нічого не потрібно заважати і не треба стежити – з мультиварки нічого не тікає.

Вибираємо правильно

Давайте розберемося, як правильно вибрати цей кухонний прилад. Вибір моделі мультиварки заздрості більшою мірою від того, скільки Ви плануєте на неї витратити. А перш ніж приймати таке рішення потрібно визначитися, як часто і на яку кількість людей ви плануєте в ній готувати. Від відповідей на ці питання буде залежати фізичні розміри придбаного приладу, обсяг його функцій, його енергоємність і, звичайно ж, ціна.

Яку вибрати мультиварку

Якщо Ви – гурман-одинак, то, безсумнівно, Вам підійде невелика мультиварка літра на 2,5 з максимальним набором функцій. А для великої родини необхідний прилад з великим об’ємом чаші. У більшості виробників це 4,5 літра, відгуки про таких моделях дуже хороші. Але у деяких є моделі місткістю до 6 літрів.

Внутрішнє покриття робочої поверхні чаші може бути керамічним або тефлоновим. Обидва покриття досить міцні і зносостійкі. Але тефлонове, як ми всі вже, мабуть, знаємо, боїться залізних предметів і подряпин, які вони можуть залишати. А керамічні покриття більш чутливо до різних хімічних розчинників (до яких відносяться і засоби для миття посуду).

Короткий опис статті: вибір мультиварки

Джерело: Як вибрати свою першу мультиварку, відгуки і поради господинь | Світ мультиварок

Також ви можете прочитати