Ролики для дітей

Як вибрати ролики для дитини . Григорєв Олександр Анатолійович

31.07.2015

Як вибрати ролики для дитини

Катання на роликах – це чудовий спортивний дозвілля для дитини. На відміну від інших видів спорту, ролики привертають практично всіх дітей. Якщо ваша дитина із захопленням спостерігає, як катаються інші діти, і сам горить бажанням навчитися так само, подумайте – може пора і вам купити дитячі ролики. У цій статті ми розповімо, як вибрати ролики для дитини. Також можете почитати статтю Як навчити дитину кататися на роликах .

Як вибрати ролики для дитини . Григорєв Олександр Анатолійович

Відразу скажемо – хороші ролики коштують не дешево. Якщо у вас є сумніви, не закине їх дитина після 1 – 2 роликових прогулянок, для початку візьміть ролики напрокат. Якщо дитина вчиться кататися з задоволенням, невдачі його не лякають, — можете сміливо купувати ролики.

Як правильно вибрати ролики дитині

Існує безліч моделей роликових ковзанів. Якщо Ви думаєте, які ролики краще купити дитині, зверніть увагу на наступні моменти:

-не женіться за дешевизною: непродумані і неякісні недорогі ролики для дітей з великою ймовірністю можуть стати не улюбленою розвагою вашого дитини, а джерелом проблем. Зараз виробники випускають розсувні ролики для дітей, у яких черевик розсовується і підганяють по розміру по мірі зростання ноги. Розмір на таких роликах так і маркується, наприклад, 34 – 37.

— не купуйте ролики на виріст: роликові ковзани – це досить складна анатомічно прорахована система, і невідповідність розміру доставить масу незручностей. Наприклад, сучасні ролики всередині черевика мають спеціальний матеріал, який відводить вологу і не дає спітніти ніг. Якщо ви купите ролики, які дитині великі, і заради компенсації надягнете 1, а то і 2 пари товстих шкарпеток, всі позитивні властивості відразу зійдуть нанівець. Шкарпетки будуть скочуватися, дитина може натерти мозолі. Якщо ніжка дитини ще не доросла до самого маленького розміру роликів, доведеться почекати з придбанням.

Як підібрати розмір роликів дитині?

Відповідь проста: ніколи не купуйте ролики без примірки. Якщо ви збираєтеся піднести ролики дитині в якості подарунка – сюрпризу, домовтеся в магазині про можливості обміняти або повернути ковзани у разі, якщо вони не підійдуть по розміру чи виявляться незручними.

— ролики розрізняються в залежності від того, з якою метою вони купуються. Таким чином, дитині, тільки починаючому осягати мистецтво катання на роликах, ніяк не підійдуть важкі агресивні ролики для професіоналів. Поясніть дитині, що різні неймовірні піруети і трюки – це все буде пізніше, оскільки такі речі вимагають багато досвіду, вмінь і навичок.

— крім самих роликів, не забувайте придбати захист на ролики для дітей (на кисті, лікті, коліна і голову). Якщо дитина буде відмовлятися, мотивуючи це тим, що його друзі катаються без захисту, екіпіровка для роликів — це не модно і т. д. запитайте його, чи краще буде просидіти всі канікули вдома зі зламаною рукою або ногою? Також дуже корисного аксесуара можна придбати спеціальні спортивні шкарпетки для катання на роликах: вони виготовлені з особливого матеріалу, завдяки якому не накопичують вологу, нога в них навіть при тривалому катанні не буде хлюпати і ковзати. Вистачить 2 – 3 пари таких шкарпеток.

М’які і жорсткі дитячі ролики

Ці визначення базуються на особливостях конструкції черевика. М’які ролики більш комфортні, краще вентилюються, проте досить довго шнуруются. Процес шнурування спрощує такий аксесуар, як «quick lace system» (швидка шнурівка).

Жорсткі ролики потихеньку входять в історію, проте продовжують випускатися і продаватися. Можливо, дітей і батьків приваблюють яскраві кольори черевик.

Сподіваємося, ця стаття допоможе вам у виборі роликів.

Короткий опис статті: ролики для дітей Катання на роликах – це чудовий спортивний дозвілля для дитини.

Джерело: Як вибрати ролики для дитини | Григор’єв Олександр Анатолійович — депутат Кіровської міської Думи

Також ви можете прочитати