Ролики для дітей

Як вибрати ролики для дітей?

25.07.2015

Як вибрати ролики для дітей?

Як вибрати ролики для дітей?
Ролики для дітей, як правило, дешевше, ніж ролики для дорослих з-за розміру, а отже через витрати матеріалів. Але це не змінює того факту, що в моделях для дітей присутні точно такі ж деталі (колеса, рама…) як і в моделях для дорослих.

Ми підкажемо, які ролики купити, щоб дитина швидко навчилася їздити, при цьому отримав задоволення і це було б безпечно.

Ваша дитина може вставити на роликові ковзани вже з 4-ох років. Звичайно, є діти, які починають кататися і раніше, але це, як правило діти тих батьків, які дуже хочуть зробити з дитини в майбутньому спортсмена.

Тут також багато залежить від характеру малюка, катання на роликах — це дуже динамічний вид спорту. Однак якщо ваш малюк добре фізично розвинений, любить рухатися і вже катається на велосипеді, ви можете спокійно ставити його на ролики.

У чому плюс роликових ковзанів:

  • Катання на роликах допомагає дитині спалити більше калорій, ніж велосипед
  • Розвиває відчуття рівноваги і координацію рухів
  • Допомагають набути здатність прогнозувати, розвивають рефлекси (щоб обійти несподівану перешкоду), вчать швидко приймати оптимальні рішення
  • Зміцнюють м’язи всього тіла, особливо ніг

Ролики, а може все-таки роликові ковзани?

Як вибрати ролики для дітей?
Напевно, ви пам’ятаєте зі свого дитинства платформу з роликами, яка одягалася поверх взуття. Щож такі ролики по раніше є у продажу і за минулі роки, кріплення стали набагато надійніше. Такі ролики мають як своїх прихильників, так і супротивників. Прихильники стверджують, що вчитися їздити дитині стоїть саме на таких роликах, так як вони повільніше і безпечніше роликових ковзанів. Прихильники роликових ковзанів доводять, що на роликах з платформою простіше отримати травму.

Як вибрати найкращі ролики для дитини?

Краще всього купувати роликові ковзани в спортивному магазині. Там, як правило, є спеціальні вимірники, що полегшують вимірювання ноги. Під час вимірювання ноги на дитину повинні бути надіті шкарпетки такої товщини, в яких він буде кататися.

Уважно подивіться на черевик ролика, яка у нього устілка? Добре, коли м’яка устілка і «запам’ятовує» форму стопи. Безумовно, на черевику повинні бути надійні кріплення з підтримкою вище щиколотки. Більшість роликів для дітей мають дві пряжки-застібки. Також має значення матеріал з якого виготовлено взуття. Хороша взуття з вуглецевого волокна, це гарантує, що ролики будуть легкими.

У випадку якщо ви купуєте, роликові ковзани дитині до 7 років, варто вибирати моделі роликів з регульованим розміром, завдяки чому ваша дитина зможе використовувати ролики протягом декількох сезонів.

Потім подивіться на раму або уточніть у продавця, з якого матеріалу вона зроблена. Рама може бути виконана з пластика, завдяки якому ролики стають жорсткими і забезпечують кращу амортизацію під час їзди, або з алюмінію, такі ролики стають більш стабільними і швидкими, а також полегшують конструкцію.

Подивіться на розмір коліс змонтовані на раму. Вони позначаються абревіатурою X і цифрами (це кількість міліметрів), тобто, наприклад X47 означає колеса діаметром 47 мм Для самих маленьких підійдуть колеса з діаметром не більше 70 мм. Слід знати, що чим менше колеса, тим ролики повільніше, більш стабільні і легше. Важливим є також матеріал, з якого зроблені колеса. Вони можуть бути з каучуку або пластику. Краще перший варіант, тому що забезпечує більш комфортну і безшумну їзду. Якщо ви хочете знайти показники твердості колеса на упаковці, шукайте поєднання цифр від 74 до 101 — чим ближче до 74, тим колеса м’якше. Для дітей краще вибирати м’які колеса, тому що вони повільніше, більш м’які і зручні (добре гасять вібрації при русі по нерівній поверхні). Пластикові колеса, можуть ковзати по поверхні і викликати сильну віддачу при їзді по поганому асфальту.

Необхідні аксесуари для їзди на роликах

Як вибрати ролики для дітей?
Шолом під час катання на роликах повинен обов’язково бути одягнений. Пі паданії з роликів найбільш схильна травм задня частина голови, так що рекомендується придбати шолом з посиленим потиличної частини. Пам’ятайте, що правильно закріплений шолом, не може рухатися при нахилах голови. В Шоломі повинні бути присутні кілька вентиляційних отворів, тому що дитина під час катання неодмінно буде потіти. Наколінники, захист для ліктів і кистей рук також неодмінно повинна бути одягнена. Особливо важлива на захист зап’ястя, тому що дитина, як правило, при падінні інстинктивно витягує руки перед собою.

Важливо! Захист зношується досить швидко і перестає виконувати свої функцію. Тому перед початком сезону варто звернути увагу на стан захисту і якщо воно не задовільно, то купити новий комплект.

Після катання на роликах, ваша дитина буде щасливий пограти на дитячому майданчику, наприклад у дитячому містечку з дерева .

Короткий опис статті: ролики для дітей Путівник по інтернет-магазинах і брендам. Каталог розпродажів і цікавих пропозицій. бренди, покупки, інтернет, магазини

Джерело: Як вибрати ролики для дітей?

Також ви можете прочитати