Як вибрати мультиварку

Як вибрати мультиварку, FB.ru

16.09.2015

Як вибрати мультиварку

Як вибрати мультиварку, FB.ru

У наші дні на полицях магазинів техніки можна знайти безліч помічників для кухні. Найбільш затребуваними вважаються мультиварки. Мультиварка — це сучасна зручна помічниця на кухні для кожної господині. Мультиварка з’явилася порівняно недавно і вже встигла завоювати серця багатьох жінок. Адже в ній можна готувати безліч різноманітних, смачних і корисних страв, а найголовніше заощадити час.

Якщо ви вже вирішили їсти здорову їжу, тоді мультиварка саме для вас. Тепер слід визначитися з моделлю, і зробити правильний вибір. На що ж необхідно зробити акцент при купівлі мультиварки ?

 1. По-перше, найголовніше необхідно звернути увагу на потужність. Чим потужнішим буде ваша мультиварка, тим швидше буде готуватися в ній їжа. Але це не означає, що потрібно вибрати саму потужну модель, а всього лише потрібно вибрати «золоту середину».
 2. По-друге, необхідно звернути увагу на безпеку. Шнур повинен добре кріпитися до мультиварці, а також повинна бути м’яка система випуску пари, щоб уникнути опіків.
 3. -третє, необхідно звернути увагу на об’єм чаші. Його слід вибирати з розрахунку кількості осіб у родині. В середньому об’єм чаші мультиварки повинен бути 4-5 літрів. Цього буде достатньо на середню сім’ю. На 5 літрів можна приготувати хороший обід або спекти смачний торт середньої величини.
 4. В-четвертих, зверніть увагу на внутрішнє покриття чаші мультиварки. Від цього буде залежати термін експлуатації приладу. Існує три види покриттів:
 • Тефлонове або антипригарне — навколо цього покриття досі ведуться суперечки щодо його безпеки та вплив на організм людини. Але якщо вибрати якісне тефлонове покриття, тоді ніякої шкоди не буде. Тефлон небезпечний при нагріванні до високої температури вище 220 градусів. Але в будь мультиварці є обмеження. Необхідно запам’ятати, що при появі будь-яких тріщин, подряпин на поверхні чаші мультиварки її використовувати заборонено. Тому потрібно доглядати за антипригарним покриттям дуже дбайливо.
 • Керамічне покриття вважається самим крихким і швидко зношується, тому доглядати за таким покриттям необхідно акуратно і обережно. Кераміка дуже чутлива до різкої зміни температурного режиму і на поверхні можуть залишатися плями від різних барвників. Але це не погана якість покриття, а лише така особливість.
 • Самою довговічною чашею вважається чаша з мармуровим покриттям. Догляд за такою чашею мінімальний.
 1. -п’яте, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена чаша мультиварки. Це може бути — алюміній або нержавіюча сталь. Чаша із нержавійки буде довго нагріватися і до того ж нагрів буде не рівномірним. Нержавійка боїться кислоти і тому вона може окислюватися. А у деяких людей може виникнути алергія на нікель, що міститься в ній. Чаша з алюмінію або його сплавів буде набагато краще і міцніше.
 2. -шосте, потрібно вибрати підходящі для вас режими. Але не потрібно вибирати мультиварку з безліччю незрозумілих для вас функцій. З-за цього може і бути вище ціна. В мультиварці повинна бути фритюрниця, йогуртниця, а так же:
 • Таймер відстрочки старту — це дуже зручна функція, яка дозволить готувати страви без участі людини. Необхідно всього лише покласти всі необхідні інгредієнти і поставити потрібний для вас час.
 • Підігрів або розігрів — за допомогою цієї функції можна розігріти будь-яку страву до потрібної температури.
 • Функція замочування нагоді тим господиням, які люблять страви з бобових.

А те, що стосується кольору, розміру і форми — це тільки на вашу перевагу. Найголовніше, щоб мультиварка позбавила вас від зайвих клопотів, а не додала безліч нових.

Короткий опис статті: як вибрати мультиварку В наші дні на полицях магазинів техніки можна знайти безліч помічників для кухні. Найбільш затребуваними вважаються мультиварки. Мультиварка – це сучасна зручна помічниця на кухні для кожної господині. а б

Джерело: Як вибрати мультиварку — FB.ru

Також ви можете прочитати