Холодильник індезіт

Як розморозити холодильник indesit

10.10.2015

Як розморозити холодильник indesit

Періодично холодильники потрібно розморожувати. Робити це необхідно в залежності від рівня льоду в морозильній камері або при необхідності помити та продезінфікувати морозильний і холодильний відсік. Так як холодильники виготовляються із сучасних матеріалів, годину на миття значно скорочується.

Інструкція:

1. Відключіть холодильник Indesit від електроживлення і дістаньте всі продукти з відсіків. Привідкрийте дверки і дайте льоду повністю розтанути. На це буде потрібно від 20 хвилин до 2 годин, Все залежить від шару криги. Не намагайтеся прискорити процес гарячою водою або феном, техніка може зіпсуватися, а ремонт такої поломки обійдеться вам у круглу суму.

2. Після того як холодильник повністю звільнився з пут льоду, помийте його теплою мильною водою. Прочистіть отвір для стека води від конденсату, розташовується воно в холодильній камері і в неї уткнута пластмасова паличка. Після миття залиште двері відсіків відкритими до повного висихання.

3. Через невеликий проміжок часу подивіться, чи висох холодильник, якщо так, закрийте двері і включіть шнур електроживлення в розетку. Продукти краще відразу не завантажуйте, почекайте, поки в холодильника Indesit стані холодно. У перші години зі спеціального лотка, який збирається тала вода випарується вся рідина.

4. Помістіть всі продукти у відсіки і можете на якийсь час забути про розморожування холодильника, адже наступного разу це доведеться робити не раніше ніж через місяць, якщо, звичайно, не відбудеться непередбачених обставин.

Короткий опис статті: холодильник індезіт Періодично холодильники потрібно розморожувати…Періодично холодильники потрібно розморожувати. Робити це необхідно в залежності від рівня льоду в морозильній камері або при необхідності по льоду, потрібно, холодильник, холодильники, електроживлення, indesit, продукти, водою, двері, після, миття, повністю, відсіків, камері, закрийте, висох, подивіться, проміжок, включіть, розетку

Джерело: Як розморозити холодильник indesit

Також ви можете прочитати