Холодильники bosch

Як розморозити холодильник Bosch (бош)

12.10.2015

Як розморозити холодильник Bosch (бош) правильно і бесхлопотно

Багато власників холодильних агрегатів цікавляться, як розморожувати холодильник Bosch за правилами. В інструкції до цих приладів нерідко забувають вказувати цю важливу деталь. До того ж імпортні виробники часто не враховують специфіку напруги в наших розетках.

І справді, українському споживачеві необхідно частіше розморожувати холодильники Bosch. Нестабільна напруга електромережі провокує часті поломки, яких можна уникнути завдяки вчасно купленого стабілізатора напруги, і, звичайно, разморозке.

Часто власники холодильників Bosch з функцією «No Frost» вважають, що їх розморожування холодильника не потрібно. З одного боку, вони мають рацію: ця функція авторозморозки примусово вентилює камери холодильника, висушуючи конденсат, не даючи йому перетворитися в снігову (або льодову) «шапку».

Але наявність системи «No Frost» не звільняє Вас від необхідності розморожувати холодильник Bosch. Як? Розморозити його (раз або два в рік) треба, щоб запобігти розмноженню бактерій всередині приладу. По суті, розморожування завжди супроводжується миттям агрегату, що діє дуже позитивно на його працездатність. Крім цього, Ви допоможете запобігти появі неприємного запаху з камер приладу.

Профілактична розморожування холодильника відбувається за таким принципом:

  1. Дістаємо всі продукти зберігання приладу, відключаємо прилад з розетки, знімаємо полички.
  2. Якщо процедура проводиться в холодну пору року, бажано поставити в холодильник посуд (або гумову грілку) з гарячою водою. Так процес розморожування пройде швидше. Ніколи не намагайтеся вручну відколоти сніг або лід зі стінок холодильника, Ви можете нашкодити йому!
  3. На дно камер кладемо ганчір’яну тканину, щоб вона вбирала воду.
  4. Поки холодильник розморожується, акуратно вимиваємо всі полки приладу.
  5. Після повного відтавання холодильного агрегату, насухо протираємо внутрішню поверхню приладу. Дуже важливо простежити, чи не залишилися вологі ділянки в холодильнику, оскільки потім вони знову перетворяться в лід.

Потім Ви можете знову включити холодильник, завантажити в нього продукти, і насолоджуватися його бездоганною роботою.

Як часто треба розморожувати холодильник Bosch? Кожен випадок індивідуальний. Якщо швидко з’являється «шапка» – потрібно робити це два рази в рік, і не відкладати виклик майстра, тому що така тенденція може свідчити про несправність деталі пристрою агрегату. Якщо Ви просто хочете періодично проводити профілактичну разморозку – достатньо буде присвятити час своєму холодильнику Bosch один раз на рік.

Не забувайте: якщо під час розморожування Ви помітили неполадки в пристрої або в подальшій роботі приладу, телефонуйте в наш спеціалізований сервісний центр по обслуговуванню техніки Bosch. Ми допоможемо розібратися з проблемою прямо у Вас на дому!

Короткий опис статті: холодильник bosh Як часто і яким способом треба розморожувати холодильник Bosch. Методи правильної профілактики приладу. Поради холодильщика. холодильник bosh, як розморозити холодильник bosch розморожувати часто треба

Джерело: Як розморозити холодильник Bosch (бош)

Також ви можете прочитати