Холодильники атлант

Як розморозити холодильник атлант двокамерний-інструкція

05.10.2015

це сделать.ги
Як розморозити холодильник атлант двокамерний-інструкція


Оскільки фірма Атлант не випускає холодильників з технологією No Frost, розморожувати їх треба по-любому. Як же це робити правильно?

Особливості двокамерних моделей

Власне, різниця між двокамерному і звичайному моделлю не така вже велика, а в деяких випадках її взагалі майже немає. Приступаючи до розморожування, необхідно враховувати, що холодильник може бути однокомпрессорным, або двокомпресорним.

Технологія розморожування однокомпрессорного буде стандартною, про неї ми розповімо трохи пізніше. Що ж стосується двохкомпресорних моделей, вони надають користувачеві додаткову можливість. За допомогою регулятора температури ви можете відключити одну з камер, друга ж залишиться функціонувати. Це допоможе в тому випадку, якщо нікуди викласти продукти на час розморожування.

Інструкція по розморожуванню

насправді, розморозити холодильник дуже просто. Але, на всяк випадок нагадаємо послідовність дій:

1. Витягуємо продукти, які можуть зіпсуватися, і переносимо їх в прохолодне місце. Також варто враховувати, що полки повинні залишитися вільними, але продукти, що зберігаються на дверцятах, можна залишити.

2. Вимикаємо холодильник від мережі (можна відключити і за допомогою регулятора, але якщо размораживаете обидві камери, краще відключити мережу).

3. Відкриваємо обидві камери, і залишаємо їх відкритими. Як довго – питання не до нас, це залежить від кількості намерзлого льоду. Ми рекомендуємо просто залишити холодильник на ніч. До речі, до деяких моделей додається спеціальна зливна трубка – не забудьте про неї.

4. Витираємо внутрішню поверхню. Фахівці рекомендують використовувати для цього спеціальну рідину, але вона досить дорога. Якщо не хочете витрачатися – в якості миючого засобу можна використовувати соду. Також потрібно очистити зливний отвір. В кінці – витріть обидві камери насухо.

5. Відправляємо в холодильник все, що має в ньому перебувати.

Ось власне і все. Процес розморожування можна вважати закінченим. Не забудьте підключити холодильник до мережі.

Короткий опис статті: холодильники атлант Оскільки фірма Атлант не випускає холодильників з технологією No Frost, розморожувати їх треба по-любому. Як же це робити правильно? холодильники атлант, як розморозити холодильник атлант двокамерний

Джерело: Як розморозити холодильник атлант двокамерний-інструкція

Також ви можете прочитати