Вибір мультиварки

Як правильно вибрати хорошу мультиварку, яка фірма краще?

24.09.2015

Як правильно вибрати хорошу мультиварку, яка фірма краще?

Як правильно вибрати хорошу мультиварку, яка фірма краще?
Як правильно вибрати хорошу мультиварку, яка фірма краще?

Відразу поясню по цій статті: в одній статті вмістити всі особливості мультиварок досить таки складно, тому в цій я коротко вказую на основні моменти, а під ними вказують на статтю, в якій детально описується кожен з параметрів. І ось, вже зрозуміло, що це дуже навіть корисний предмет побутової техніки і пора зорієнтуватися за цінами.

Але перед тим, як купити мультиварку, у вас обов’язково виникне питання про те, як не розгубитися серед величезного асортименту магазину і вибрати для себе саме ту модель, яка стане вірним і надійним помічником і дозволить позбутися від довгого стояння біля кухонної плити. Адже за рахунок чого у вас з’явиться більше часу, який можна провести з сім’єю і друзями! Отже, як же правильно вибрати хорошу мультиварку?

Оптимальний розмір мультиварки

Як вибрати якісну мультиварку, орієнтуючись на її розмір? Для початку вирішіть, який обсяг каструлі вам потрібен для приготування їжі. Якщо ви готуєте з запасом на кілька днів, до вас нерідко приходять гості або у вас просто велика сім’я, то раціональним варіантом буде придбання каструлі, обсяг якої становить чотири або п’ять літрів. Для приготування їжі на одну людину, варіння каш для маленької дитини або ж для приготування маленьких дієтичних порцій цілком підійде мультиварка з каструлею обсягом від двох літрів. Крім того, така мультиварка буде доречна для невеликої кухні, де кожен сантиметр на рахунку. Її легко можна сховати на полиці або в шафі.

Програми в мультиварці

Яку мультиварку вибрати, орієнтуючись на її програми? Далі слід акцентувати увагу на наявності певних програм автоматичного приготування. Вони значно полегшують експлуатацію. Всі якісні моделі мають стандартний набір режимів-програм: Суп, Тушкування, Гречана каша (Крупа, Рис), Смаження, Варіння на пару. Деякі моделі дозволяють вибирати ще й тип готується продукту. В інших моделях можуть зустрічатися такі режими, як:

— Молочна каша. коли молоко під час приготування не пригорає, і вам навіть не треба займатися періодичним помішуванням;

— Випічка – режим, який допоможе вам зробити смачні запіканки або пироги. Вам не доведеться хвилюватися про те, що ваш шедевр не до кінця просмажиться або, навпаки, підгорить.

— Хрустка скоринка. Без коментарів.

Для когось стане дуже цікавою функція Розігріву. яка розігріває холодне блюдо. У деяких моделях вона може називатися Підігрів готового страви. До речі, підігріти їжу можна дуже швидко і легко, а головне — безпечно. Таким режимом може користуватися навіть школяр. Звичайно, існують такі мультиварки, в яких є всі перераховані вище режими і багато інших подібних, проте це обов’язково позначиться на її ціні. Згадайте, які страви ви часто готуєте і визначте, які функції для вас важливі.

Режими мультиварки

З якими режимами мультиварку краще вибрати? При виборі зверніть увагу на те, щоб у ній була функція виставлення потрібних режимів температури і часу. Так ви зможете приготувати їжу за вашим особистим рецептами. До всього іншого, мультиварка обов’язково повинна мати Таймер. з допомогою якого можна приготувати страву за конкретною програмою до потрібного часу. Дуже корисною може виявитися програма Час приготування + таймер, з якою ви не тільки самостійно встановіть програму готування, за якою блюдо приготується до конкретного часу, але і виставите час самого приготування.

Більшість перших навіть самих популярних марок не мали таких функцій, адже саме вони дають їй статус самої незамінної речі на кухні. Сучасні мультиварки звільняють господинь від контролю над процесом приготування, і навіть від особистої присутності на самій кухні.

Каструля в мультиварці

Як вибрати хорошу мультиварку за її каструлі або чаші? Розібравшись з характеристиками, загляньте всередину каструлі. Якісна і надійна каструля повинна бути виконана з багатошарового сплаву алюмінію, оснащена титаново-керамічним антипригарним покриттям, подвійним дном, що захищає від деформацій. Крім того, каструля повинна бути стійкою до стирання і подряпин. Ці параметри гарантують вам довгу службу каструлі.

Короткий опис статті: вибір мультиварки

Джерело: Як правильно вибрати хорошу мультиварку, яка фірма краще?

Також ви можете прочитати