Різне

Всі ціни на однокамерні холодильники. Огляди холодильників без морозильної камери від спільноти покупців.

03.10.2016

Як вибрати однокамерні холодильники?

Рано чи пізно кожна сім’я стикається з необхідністю купівлі нового холодильника. Найчастіше габарити квартири і зокрема площа кухні не дозволяють придбати великий агрегат, єдиний вихід, який залишається — купити однокамерну модель.

Ще такі холодильники купують на дачу і в якості додаткового місця для зберігання продуктів в
великій родині. Побутовий однокамерний рефрижератор має оптимальну висоту не більше 85 см, хоча при бажанні можна придбати моделі висотою до півтора метрів.

При покупці зверніть увагу на:

    кількість поличок всередині. їх має бути не менше 3 – 4. Краще, якщо полиці виконані з скла, тоді пролите молоко не забруднить холодильник, а затримається на них, до того ж скляні полиці легко мити. Варто звернути увагу і на кількість пазів, їх має бути достатньо для того, щоб ви могли переставити полицю так, як потрібно. наявність морозилки. Для офісу оптимальним варіантом є однокамерні холодильники без морозильної камери. Таким прикладом може послужити Whirlpool ARG 585/3. Його ціна близько 15000 рублів, він має компактні габарити і об’єм холодильної камери 146 к.
  • можливість встройки. Сучасний покупець дедалі частіше віддає перевагу вбудовуваної техніки. вона більш зручна в експлуатації, ергономічна і вписується в будь-який дизайн кухні. У російського споживача особливо популярні моделі виробництва Італії та Німеччини. Їх ціна трохи вище, але і функціональні можливості ширше, ніж у вітчизняних представників.


Якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, варто звернути увагу на вбудовуваний однокамерний холодильник Liebherr KIB 2840 за ціною понад 25000 рублів. Він має об’єм 271 л, оснащений функцією суперзаморожування і автоматичного відтавання. Даний холодильник відноситься до класу енергоспоживання «A», що дозволяє вам в перспективі економити на електриці. Як правило, всі моделі європейських виробників відносяться до «А», «В» і «С» класів енергоспоживання.

«А» клас характеризується мінімальним значенням цього показника, а найбільше споживають електрику холодильники класу «G». Тому варто уважно вивчити характеристики перед покупкою, адже ціни на електроенергію з кожним роком неухильно зростають.

Сучасний ринок побутової техніки має широкий асортимент однокамерних холодильників, представлених різними виробниками. Вони обладнані різними системами розморожування. Сучасні агрегати мають автоматичну систему відтавання, яка представлена двома видами:

    перший взагалі не допускає утворення сніжної шапки, другий розморожує її поступово.

І, звичайно ж, важливим критерієм при покупці буде служити ціна. До недорогим моделям можна віднести холодильники фірм Саратов. Бирюса. Стінол та ін. Приємно здивує покупців ціна на молель від фірми Саратов – 550, яка складає всього 6845 рублів. Дизайн, звичайно, не можна назвати незвичайним, зате не може не радувати наявність краплинної системи розморожування і можливість перевішування двері. Ще до мінусом даної моделі можна віднести високий рівень енергоспоживання – 0,95 кВт/добу!

У будь-якому випадку вибирати вам. Не існує холодильників з низькою ціною і феєричними характеристиками, скоріше варто звернути увагу на моделі з оптимальним співвідношенням ціна – якість.

Короткий опис статті: однокамерний холодильник Як вибрати однокамерні холодильники? Рано чи пізно кожна сім’я стикається з необхідністю купівлі нового холодильника. Найчастіше габарити квартири і зокрема площа кухні не дозволяють однокамерний холодильник

Джерело: Всі ціни на однокамерні холодильники. Огляди холодильників без морозильної камери від спільноти покупців.

Також ви можете прочитати