Жіночі рюкзаки

Викрійка рюкзака, стильного і зручного. . Як зшити рюкзак? Та

17.09.2015

Викрійка рюкзака, стильного і зручного.
Як зшити рюкзак? Та ще швидко і легко? А може і викрійка рюкзаку не знадобиться? Про це ця стаття!

Викрійка рюкзака, стильного і зручного. . Як зшити рюкзак? Та
осінній Вечір був нудний..

І ось подумалося, чому б не зшити собі такий симпатичний і яскравий рюкзак, який би не тільки душу грів, але і різні речі в собі ховав?

Звісно, не намет, казанок і 10 банок тушонки. а телефончик, гаманець, пару книжок і пачку улюбленого печива.

Перша проблема — вибір фасону рюкзака і пошук підходящої викрійки рюкзака. Якщо навичок крою та шиття немає, то краще всього вибрати найпростішу модель — циліндр на лямках (а значить і викрійка рюкзака — звичайний прямокутник. стінки, і коло — денце ).

Як зшити рюкзак тепер більш-менш зрозуміло (один прямокутник 80*40 см, одне дінці d=14 см, пара лямок 100*5 см), тепер треба зрозуміти, з якої тканини його майструвати.

У всіх, вірніше, практично у всіх, де-небудь в шафі завалялися старі або нові джинси, які або вже не подобаються, або не налазять, або стали великі.

Так ось з цих джинсів і варто шити рюкзак. По-перше, вийде чудово в будь-якому випадку, а по-друге, в будинку буде менше мотлоху.

Яку частину джинсів краще взяти? Звичайно, штанини нижче колін. Вони менше всього витерті, як правило, а крім того, якщо штани великого розміру, то циліндр можна взяти вже готовий.

Викрійка рюкзака, стильного і зручного. . Як зшити рюкзак? Та

Навіть викрійка рюкзака, такого як на фото, не потрібна!

Але іншу частину джинсів викидати поки не варто, можна відпороти кишені і пришити їх на рюкзак. Після зшивання дна і циліндра, треба зробити петельки по верхньому краю, або пробити блочки для шнура. А лямки можна зшити або джинси, або зв’язати товсті коси з шнурів.

Тепер, якщо нудно і хочеться порукодельничать, ви точно знаєте як зшити рюкзак з того, що давно треба було викинути. А якщо до выборсу готові різні клаптики і гудзики, то їх теж можна використовувати в описаному дійстві.

Короткий опис статті: жіночі рюкзаки Як зшити рюкзак? Та ще швидко і легко? А може і викрійка рюкзаку не знадобиться? Про це ця стаття! викрійка рюкзака, як зшити рюкзак, викрійка жіночого рюкзака, викрійка рюкзака безкоштовно

Джерело: Викрійка рюкзака, стильного і зручного. | Як зшити рюкзак? Та ще швидко і легко? А може і викрійка рюкзаку не знадобиться? Про це ця стаття!

Також ви можете прочитати