Вибір мультиварки

Відгук про Мультиварка Oursson MP5005PSD.DS . Кращий вибір мультиварки

27.09.2015

Відгук: Мультиварка Oursson MP5005PSD/DS — Кращий вибір мультиварки

Переваги:

Режим скороварки і «ваш вибір», керамічна чаша, режим «йогурт»

Недоліки:

Немає автоматичного відключення, по закінченні програми переходить в режим підігріву, поки її не вимкнеш вручну

У 2013 році вирішили придбати мультиварку. Звичайно, було бажання знайти ідеальну мультиварку без недоліків, і я сіла читати і аналізувати відгуки. Різних брендів і моделей мультиварок — море, але не було ні одного без будь-яких нарікань до неї. У Рэдмонд швидко облазить чаша, у якихось брендів відсутні моделі з керамічними чашами, десь кришка відходить, де-то неприємний запах або ще якісь недоліки. Практично всі мультиварки вироблені в Китаї. Таким чином я забраковывала бренд за брендом, модель за моделлю, поки не натрапила на докладний відгук про мальтиварке-скороварці Oursson MP 5015PSD/DS.

Швейцарська фірма, проведена в Кореї, мультиварка і скороварка одночасно. Міцна керамічна чаша, всі необхідні режими приготування їжі — в тому числі йогурт і «Ваш вибір». Всього 12 режимів, мені їх вистачає. Зручна двоярусна пароварка, можна одночасно готувати на пару і м’ясо, і овочі. Смажить мультиварка дуже делікатно, можна залишити в ній картоплю без нагляду, і нічого не підгорить, підсмажує відмінно. Страви виходять смачні, як з російської грубки, м’ясо дуже м’яке. Під тиском м’ясо готується набагато швидше.

Користуватися мультиварка зручно, кришку знімати і надягати я пристосувалася, чаша миється дуже легко, нічого до неї не пристає. Трохи неприємний писк, коли натискаєш на кнопки меню.

У даній моделі мультиварки я не знайшла ні одного з тих недоліків, з якими боялася зіткнутися. Думаю, що це був кращий вибір.

Відгук про Мультиварка Oursson MP5005PSD.DS . Кращий вибір мультиварки

Час використання: 2

Рік випуску: 2013

Короткий опис статті: вибір мультиварки Переваги: Режим скороварки і ваш вибір, керамічна чаша, режим йогурт | Недоліки: Немає автоматичного відключення, по закінченні програми переходить в режим підігріву, поки її не вимкнеш вручну відгуки туристів, відгуки власників авто, відгуки покупців, відгуки про компанії, банк відгуки, відгуки про роботу, відгуки про фільми, відгуки про книги, відгуки про ноутбуки, відгуки автовласників

Джерело: Відгук про Мультиварка Oursson MP5005PSD/DS | Найкращий вибір мультиварки

Також ви можете прочитати