Холодильники bosch

Відгук про Холодильник Bosch KGV36VW21R

27.09.2015

Відгук: Холодильник Bosch KGV36VW21R — простий і надійний з недорогих BOSH

Недоліки:

Поки не бачу ні одного. Ну може бути ручку відкривання потрібно було зробити іншої форми.

Холодильник БОШ KGV36VW21R.

Хочу розповісти про нього для тих, хто прийшов до рішення змінити холодильник на новий.

Сім’я 4 особи: 2 дорослих і 2 підлітка.

Вимоги до холодильника були наступні:

— ЯКІСТЬ виготовлення. Це найперша вимога.

— надійність роботи. Це не друга вимога, це рівне з першим.

— морозильна камера знизу, 3-4 полиці

— низьке енергоспоживання

— холодильник повинен бути більше мого старого (175см) і встановив коридор висоти 185-210см

— ніякої електроніки бо розумів, що це найдорожча частина ремонту та сама, до того ж, не надійна; тільки механічне регулювання

— розморожування ручним методом не частіше 1 рази в рік. Перевагу віддавав крапельному методом церкуляціі, а НЕ «НоФросту». Дружина зі старим холодильником поневірявся щомісячними разморозками. Було боляче дивитися на її танці з «бубном» ДНІПРО який, до слова і ЧЕСТІ виробника, прослужив вірою і правдою 27 років.

— крапельне розморожування через задню стінку

Взагалі шукав на два компресора. Вже дуже я загорівся цією ідеєю :)

В принципі, інших особливих вимог не було тому, що прості бажання у вигляді овочевих відсіків, підсвічування, міцних полиць і регульованих висот під каструлі. все це вже є в сучасних холодильниках.

Почалися муки вибору в грудні 2012 року. Бюждетом собі поставив межа в 4000гр (500 доларів сша). Перелопативши купу інформації я почав розуміти, що виробники грають на наших перевагах. В основній масі холодильники однакові. Принципові відмінності лише в нюансах: є електричне табло або його немає; є відсік для освіти кубиків льоду чи ні (у даної цінової групи таких бути не може апріорі); один або два компресора; сухе або вологе охолодження. Є й інші критерії, але я їх в розрахунок не брав: колір, місткість літражу обсягу та інше. Він повинен сподобається нам! — ось це було найважче для мене як для людини розбирається в механіці і якій важко догодити тому, що самим наимощным вимогою ставлю ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Буття визначало свідомість. Ті показники, які мені подобалися переступав мій скромний бюджет на добрий лад. З усіх претендентів залишалася марка АТЛАНТ Білоруського виробництва. Скажу, що АТЛАНТ мені подобається матеріалами і системою відкривання: вона проста. А як поціновувачу функціональності, це дуже тішило. Зупинився на моделі з двома компресорами. Прийшов і почав мацати моделі трьох категорій: АТЛАНТ МХМ-1845-10 і АТЛАНТ ХМ-6224-100 і АТЛАНТ ХМ-6025-100.

Але в сусідньому магазинесупермаркете стояв акційний БОШ за ціною нижче АТЛАНТА. Правда з 1 копрессор і виробник був РОСІЯ.

У підсумку я купив БОШ. Чому?

— 1 компресор проивзодительностью як 1,75 двох АТЛАНТА

— Тиша роботи компресора приголомшує. Я не чую ні як він включається, ні як вимикається.

— За рік експлуатації (грудень 2012 — грудень 2013 років) дружина жодного разу його не размораживала. Вже прошу це зробити просто заради профілактики

— матеріали прості і міцні

— РОСІЯ. Цього слова не потрібно бояться. На компресорі написано що зроблений він у ЄВРОПІ.

— все вміщається і нічого не потрібно зберігати на балконі зимою

ПІДСУМУЮ. Якби не ціна на БОШ мені сподобалася, я б купив би АТЛАНТ не дивлячись на те, що у нього є недолік в гучності і шумність роботи. Але це як з ефектом настінних годинників, господар яких їх взагалі не чує.

Короткий опис статті: холодильники bosch Переваги: Легкий, надійний, функціональний, простий. А більше і не хотів. | Недоліки: Поки не бачу ні одного. Ну може бути ручку відкривання потрібно було зробити іншої форми. відгуки туристів, відгуки власників авто, відгуки покупців, відгуки про компанії, банк відгуки, відгуки про роботу, відгуки про фільми, відгуки про книги, відгуки про ноутбуки, відгуки автовласників

Джерело: Відгук про Холодильник Bosch KGV36VW21R

Також ви можете прочитати