Холодильник індезіт

Відгук на холодильник Indesit Prime PBAA 34 V D

29.09.2015

Особливості холодильника Indesit Prime PBAA 34 V D

Перед народженням другої дитини ми вирішили, що великий родині потрібен великий місткий холодильник. До нового холодильника були пред’явлені досить жорсткі вимоги: при великій місткості він повинен був бути компактним, економним, не вимагати регулярної розморожування, бути не мазким і, природно, надійним, всередині холодильника не повинно бути ніяких сторонніх запахів, а продукти не повинні обвітрюватися, морозильна камера повинна бути об’ємною і розділена на кілька окремих боксів.


Всім поставленим критеріям відповідав Indesit Prime PBAA 34 V D — двометровий холодильник, місткістю майже 400 літрів і шириною всього 60 див. В сталевому кольорі він виглядає просто шикарно, але продавці рекомендували купувати Indesit Prime виробництва Польщі, «сталеві красені» були зроблені в Росії, тому був придбаний холодильник білого кольору.


Висока місткість холодильника Indesit Prime досягається завдяки раціональному використанню простору: на дверцятах холодильної і морозильної камер розташовані місткі полички, різної висоти; висувний піддон має досить великий обсяг, але при цьому він легкий і вільно висувається; одна з поличок холодильної камери складається таким чином, що в холодильнику вільно розміщуються високі бутлі або каструлі; висувний контейнер (зона свіжості) прикріплений одній з поличок знизу, його положення можна змінювати по горизонтальній осі, під контейнером залишається вільний простір; верхня поличка для більшості людей середнього зросту є досить важкодоступній, тому виробник задумав її як саму невелику по висоті. Положення двох середніх поличок, їх висота і порядок можуть бути легко змінені за бажанням користувача. Самі ж полички виконані з міцного скла з пластмасовою окантовкою.


Полички, розташовані на дверцятах мають досить велику глибину. На одній з поличок встановлений вигнутий бортик, щільно фіксує пляшки, завдяки чому навіть при різкому відкритті або закритті дверцят, продукти надійно закріплені і їх перекидання практично виключено.

Температура на верхніх поличках трохи нижче, ніж на нижніх, але це практично не відчутно. Підсвічування яскрава, лампа розташована таким чином, що продукти, розміщені на полицях не закривають її.


Розморожування холодильника відбувається непомітно — крапельним шляхом. Задня стінка холодильника або волога, або злегка обмерзла, напевно, завдяки цьому продукти в холодильнику необветриваются.

Морозильна камера розділена на 3 містких боксу, які розташовані на окремих полицях. При бажанні бокси можуть бути видалені. Однак на об’єм морозильника це практично не вплине. Наявність трьох ізольованих боксів зручно тим, що овочі, м’ясо, риба і морозиво не зберігаються в одному відділенні та їх запахи не змішуються.

Контейнери для льоду розташовані на бортах морозильних боксів. Це ергономічно, носами контейнери не дуже зручні, витяг льоду з них досить проблематично. На дверцятах морозильної камери також розташовані місткі полички. Також на дверцятах розміщується «розумний» календар зберігання продуктів.


На дверцятах холодильника розташований дисплей, що відображає температуру усередині холодильної та морозильної камер, поряд знаходяться кнопки управління температурами і спеціальними можливостями. Із спеціальних можливостей активно використовуємо блокування клавіш від дітей (незважаючи на досить велику висоту розташування кнопок, це виявилося не зайвим). Також зазначу зручність режиму «Відпустка», в цьому режимі відключається живлення холодильної камери і зберігається заморозка у морозильній. При відключенні електроживлення або навіть при скачках напруги налаштування скидаються, враховуючи простоту їх установки – не вважаю це проблемою.

Традиційні ручки холодильника відсутні. Є невеликі виїмки в нижній частині дверцята холодильної камери і у верхній частині дверцята морозильної камери, ці виїмки служать своєрідними дверима, що добре з точки зору дизайну холодильника і не дуже зручно з практичної точки зору. Дверцята холодильної камери часто буває забруднена, а виїмку на дверцятах морозильника постійно падають крихти та інше дрібне сміття з холодильника.

При знеструмленні холод зберігається реально протягом 12-15 годин. Холодильником користуємося 2 роки. Нарікань до роботи немає. Оцінка – 9 балів з 10 (1 бал знімаю за відсутність традиційних ручок і маркість дверей).

Короткий опис статті: холодильник індезіт Описаниехолодильника Indesit Prime PBAA 34 V D його власником. холодильник індезіт, холодильник indesit prime pbaa 34 v d опис відгук огляд характеристики купити

Джерело: Відгук на холодильник Indesit Prime PBAA 34 V D

Також ви можете прочитати