Холодильник індезіт

Відгук: Холодильник Indesit TIAA 16, Цікаві факти, аукціон «InWin.

24.09.2015

Відгук: Холодильник Indesit TIAA 16 — Хороший холодильник за доступною ціною.

Переваги:

Прихована ручка, велика холодильне відділення, металеві полиці, 2 ящика, надійне закріплення полиць, містка морозильна камера, підсвічування, простота чищення і установки, крапельна розморожування.

Недоліки:

Не продумана кришка на верхній полиці дверцята.

Привіт! У серпні 2014 року у нас зламався холодильник. Так як холодильник був уже досить старий, ще радянський) і його габарити нас вже давно не влаштовували — вирішили купити новий холодильник Indesit TIAA 16 ua .

Розповім, чому ми вибрали саме цей холодильник.

По-перше: переважання холодильного відділення. Так як у нас є окрема морозильна камера, при виборі холодильника ми поставили акцент на холодильному відділенні. У даній моделі холодильника морозильна камера зверху і за об’ємом вона менше, ніж холодильне відділення.

По-друге: приховані ручки. Кухня у нас маленька (2,50* 2,50 м) і кожна дрібниця в інтер’єрі грає роль. У нашому старому холодильнику ручки кріпилися до дверцят. Ми часто чіплялися за них, було незручно. Тому, при виборі нового холодильника, шукали модель з прихованими ручками.

по-третє: металеві полиці. Ми віддаємо перевагу металевим полкам, а не скляним. Це з розряду практичності і безпеки.

В-четверте: 2 ящика. Мені зручно, коли овочі і фрукти лежать в різних ящиках.

по-п’яте: фірма Indesit. Виробником є Росія. Віддали перевагу ми саме цій фірмі, бо довіряємо показниками якості Indesit. Це не з проста. Холодильник Indesit у моєї мами служить вже більше 8 років без жодного нарікання. Також, перед покупкою холодильника, ми прочитали безліч відгуків про техніку Indesit, в основному позитивних.

Ціна на холодильник Indesit TIAA 16 виявилася також прийнятною — 5500 грн. Зараз ціни зросли і ця модель вже стоїть 6400грн.

В процесі експлуатації я виявила безліч переваг в холодильнику моделі TIAA 16.

Трохи скажу про розміри холодильника. Висота холодильника становить 167 см. Це досить зручна і стандартна висота. Ширина — 60 см, глибина — 66,5 див. Холодильник добре вписався в габарити нашої кухні.

Зовні холодильник має симпатичний вигляд. Колір холодильника білий.

Ручки зручні, приховані. На морозильній камері є фірмовий логотип Indesit.

Холодильник ще знаходиться на гарантії, тому на його поверхні багато наклейок. На наклейках зазначені такі особливості моделі TIAA 16:

— ідеальний рівень вологи для збереження продуктів;

— краплинна система охолодження;

— рівень енергоспоживання — клас А;

— низький рівень шуму — 39 дБ;

— пакет «Спекотне літо».

Добове споживання електроенергії — 0,87 кВт. Це не багато. Але, економніше, звичайно, клас А+.

З приводу рівня шуму. Холодильник практично не чутно, працює він тихо.

При відсутності електроенергії температура в холодильнику зберігається 17 годин.

Холодильник складається з 2-х частин: верхньої — морозильної камери і нижній — холодильної камери.

МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА.

Ми спеціально вибрали холодильник з маленькою морозилкою. Об’єм камери складає всього 51 л.У морозильній камері всього одна металева поличка. Передбачено 2 ярусу установки полички.Внутрішня поверхня камери гладка і це не може не радувати. Адже під час чищення холодильника дуже зручно витирати гладку поверхню.

На дверцятах морозилки є контейнер з льодом.Знімний Контейнер.

ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА.

Холодильне відділення має корисний об’єм — 245 л.

Кількість полиць — 4 шт. З них — 3 полиці металеві і 1 — скляна.

Внизу є 2 виїмки для ящиків.

місткі Ящики. У кожну шухляду міститься декілька кілограм овочів або фруктів. Для зручності передня стінка ящиків виконана з прозорого пластику. Спереду є ручка.

Полиці і ящики легко виймаються. Для полиць в холодильнику передбачено багато осередків. Тому, при необхідності, можна встановлювати полки на потрібну висоту.Виїмки для полиць продумані добре. Спереду полку закріплюється в клітинці, яка має рівну форму, а біля задньої стінки край полиці встановлюється в вигнуту клітинку. Таким чином полку надійно зафіксована на місці.На задній стінці камери можна побачити отвір для зливу води.

СКЛАДОВІ ХОЛОДИЛЬНОЇ КАМЕРИ.

Металеві полиці виконані у вигляді решіток з якісного металу, зверху покриті емаллю. Передня частина полиць закрита пластмасовою вставкою (це зроблено з метою безпеки).Скляна полиця виконана з щільного скла. Передня частина полки також закрита пластиком.

ДВЕРЦЯТА ХОЛОДИЛЬНОЇ КАМЕРИ.

На дверцята кріпиться 4 полички. Полички навішуються на спеціальні кріплення. Всього передбачено 6 кріплень. Полички можна міняти місцями і встановлювати на потрібний рівень. Це дуже зручно, тому що іноді продукт не поміщається на полицю і доводиться змінити ярус.

Верхня поличка була з прозорою пластиковою кришкою. Але, на жаль, кришка зламалася ( я забула опустити кришку і почала закривати дверцята).

2 полички без кришок, призначені для зберігання кисло-молочних продуктів.

Нижня поличка має м’яку пластмасову решітку і призначена для зберігання пляшок.Поличка для зберігання пляшок розбирається.Під стелею в холодильної камери є лампа підсвічування. Лампа світить яскраво під час відкриття дверцят холодильника.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ:

— інструкція до користування;

— 3 лотка яєць;

— маслянка;

— пристосування для чищення.

Лотки зручні. Кожен лоток розрахований на 12 яєць.

У процесі користування холодильником знайшовся ще один великий плюс моделі холодильника — поворотні дверцята.

Дверцят на морозильної і холодильної камери можна надіти на протилежний бік.

Кріплення на дверцятах виконані з металу. Отвори закриті пластиковими пробками.

ПРОСТОТА ЧИЩЕННЯ.

Нещодавно вирішила розморозити холодильник. Цей процес виявився для мене зручним, так як в холодильнику передбачена краплинна система розморожування.

В процесі розморожування вода накопичується тільки в морозильній камері, а в холодильному відділенні вода краплями стікає по задній стінці камери в спеціальний отвір, а потім в резервуар. З резервуара вода поступово випаровується. Тому, мити доводиться тільки морозильну камеру.

Під час зливу води зливний отвір в холодильній камері може забится. Для цього в наборі до холодильника додається спеціальне пристосування для його очищення.Зовнішня поверхня холодильника не мазка. Іноді протираю її вологою серветкою.Як бачите, чистити холодильник легко і просто, а головне — швидко. Раніше мені доводилося витратити пів дня, щоб вимити холодильник.

МІСТКІСТЬ ХОЛОДИЛЬНИКА.

Повторюся ще раз, морозильна камера маленького розміру, але містка. Після розморожування камери в неї помістилися всі раніше складені в неї продукти і ще залишилося вільне місце.

Завдяки надійній конструкції поличок, холодильник можна поставити продукти у великому обсязі.

На верхній поличці холодильника я зберігаю яйця, масло і сир.

На другій поличці зверху мені зручно зберігати каструлі з супом і борщем, а також банки з закупоркою, які зараз їмо. Мені з цієї полиці зручніше діставати.

На наступній полиці зберігаю ємності з кашею і другорядну закупорку.

На скляній поличці зберігаю закупорку тривалого строку зберігання (малинове варення і варення із соснових шишок).

У скриньках окремо зберігаю овочі і фрукти. Для зручності споживачів виробник промаркував ящики.

ПОЛИЦІ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Верхня поличка застосовується для зберігання ліків і гірчиці (подалі від дитини).

наступного поличці зберігаю сухофрукти і маргарин.

Третя поличка застосовується для зберігання сметани.

На самій нижній поличці стоять пляшки і пакетований кефір-1 літр.

Я задоволена нашою покупкою.

Єдиним мінусом для мене став не міцний матеріал, з якого виготовлена кришка на верхній полиці дверцята. Якби виробник зробив кришку з м’якого і гнучкого матеріалу, вона не зламалася.

Короткий опис статті: холодильник індезіт Відгук: Холодильник Indesit TIAA 16 — Хороший холодильник за доступною ціною. Переваги: Прихована ручка, велика холодильне відділення, металеві полиці, 2 ящика, надійне закріплення холодильник індезіт

Джерело: Відгук: Холодильник Indesit TIAA 16 — Цікаві факти — аукціон «InWin»

Також ви можете прочитати