Вибір холодильника

Вибираємо холодильник на дачу

23.09.2015

Як вибрати холодильник для дачі

Вибір холодильника для дачі відрізняється від вибору холодильника для дому, т. к. на дачі ми знаходимося «наїздами», тобто не постійно, продукти зберігаємо в малій кількості і рідко щось заморожуємо. Дачний холодильник відрізняється від домашнього не тільки розмірами, але і функціями. У нашій статті ми поговоримо про вибір холодильника для дачі та вкажемо на деякі нюанси, які слід врахувати.

В першу чергу давайте розберемося в видах самих холодильників. Вони бувають з одним компресором і з двома. Кількість компресорів ніяк не пов’язане з кількістю камер в холодильнику. Якщо в холодильнику дві камери, але при цьому встановлений тільки один компресор, то регулятор температури загальний для обох камер. Якщо вам доведеться розморозити тільки одну камеру, відключати потрібно буде весь холодильник. Якщо в холодильнику два компресора, то кожна камера регулюється окремо, а значить, якщо ви на дачу привезли мала кількість продуктів, то ви можете запустити тільки одну камеру.

Також великий вплив надає і кількість споживаної енергії, на дачі не потрібен потужний холодильник, який буде споживати багато енергії. Чим простіший варіант, тим краще. До економним моделей належать моделі з поміткою А, А+ або А++. Чим вище літера, тим більше витрата енергії, таким чином холодильник з позначкою G буде споживати велику кількість енергії.

Основні вимоги, які варто пред’являти до дачного холодильника

Холодильник для дачі повинен мати компактний вигляд і маленький розмір. Ці параметри безпосередньо пов’язані з кількістю тих продуктів, які ви привозите з собою на дачу. Якщо на дачі ви займаєтеся консервацією, заморожуванням фруктів і овочів, то обсяг холодильника повинен бути великим. Кращим варіантом є однокамерні холодильники.

Наявність численних полиць і відділень в дачному холодильнику зовсім не обов’язково, т. к. полиці для зберігання напоїв вам можуть і не знадобитися, зате вони займуть простір в холодильнику.

Холодильник для дачі

Оснащення морозильною камерою холодильника залежить тільки від ваших індивідуальних потреб. Якщо ви приїжджаєте на дачу часто і залишаєтеся там на місяць чи кілька тижнів, то морозильна камера вам потрібна. Якщо ж ви приїжджаєте всього на кілька днів, то не переплачуйте за холодильник, в якому є морозильна камера, адже без неї холодильники коштують дешевше.

Розмір холодильника залежить ще й від того, чи буде він перебувати на дачі постійно, або ж ви будете привозити його тільки на літній період. У продажу є переносні холодильники, які відрізняються малою вагою та невеликими габаритами.

Старі моделі холодильників не оснащені системою авторозморозки, тому розморожувати їх потрібно вручну. Якщо вам не підходить такий варіант, то купуйте сучасні моделі, в яких розморожування відбувається автоматично.

Фото: pereirapeople.blogspot.com

www.dimensionsinfo.com

Короткий опис статті: холодильник для дачі Вибір холодильника для дачі відрізняється від вибору холодильника для дому, т. к. на дачі ми знаходимося «наїздами», тобто не постійно, продукти зберігаємо в малій кількості і рідко щось заморожуємо. Дачний холодильник відрізняється від домашнього не тільки розмірами, але і функціями. У нашій статті ми поговоримо про вибір холодильника для дачі та вкажемо на деякі нюанси, які слід врахувати. вибираємо холодильник на дачу, маленький холодильник для дачі

Джерело: Вибираємо холодильник на дачу

Також ви можете прочитати