Дитячі ролики

Вибираємо дитячі ролики

31.07.2015

Вибираємо дитячі ролики

26.02.2013

Вибираємо дитячі ролики
Яку модель краще вибрати? У якому віці дитині вже можна кататися на роликах? На що звертати увагу при покупці? Ці питання актуальні для багатьох батьків. Неважливо, де ви купите дитячі ролики, інтернет магазин чи це буде або звичайний магазин дитячих іграшок, завжди дотримуйтеся певних правил:

1. Обов’язково купуйте ролики лише відомого виробника, особливо, якщо дитячі ролики пропонує інтернет магазин. Сьогодні на вітчизняному ринку свою продукцію пропонують такі фірми як Rollerblade, K2, Fila, Roces. Також, з добре зарекомендували себе компаній можна вибрати компанії Powerslide і Salomon. Ролики від інших виробників, на жаль, набагато поступаються перерахованим вище в якості і довговічності, хоча звичайно, трапляються і виключення.

2. Для дитини вибирайте ролики з розсувних моделей. Саме вони можуть прослужити вірою і правдою до трьох сезонів.

3. Вашій дитині потрібні тільки зручні ролики, і ніяк інакше! Для цього потрібно переміряти кілька моделей відповідного розміру.

4. Черевики роликів обов’язково повинні добре підтримувати ноги. Ноги при цьому, не повинні бовтатися» і провалюватися. І звичайно, черевик не повинен бути тісним. Як це визначити? Потрібно взути черевик і добре застебнути і зашнурувати його. Після запропонуйте дитині трохи пройтися, тримаючись за вашу руку. Погано зафіксована нога буде завалюватися на бік.

5. Вибирайте легкі ролики. Дитині набагато комфортніше кататися на легких роликах. Буває, що різниця між моделями може досягати ваги до 400 грам, а це повірте, для дитини дуже відчутно, навіть якщо це іграшка для хлопчика!

6. Ролики повинні залишатися зручними і після розсування черевика. Придивіться, як саме розсуваються ковзани. Найчастіше, в таких моделей носок зрушується вперед. Але, існують і моделі, в яких п’ятка відсувається назад, а це вже певна частка ризику, так як дитина може впасти при зсуві центру ваги.

7. Вибирайте моделі зі змінними підшипниками. Дитячі моделі оснащені, як правило, нешвидким підшипниками, а також, колеса невеликого діаметру, які не дають їм розвинути велику швидкість. Це дуже розумна обережність, яку обов’язково потрібно враховувати при покупці роликів, особливо, іграшки для хлопчиків .

8. І останнє, але тільки за черговістю викладу, правило — обов’язково купите до роликів повний комплект захисту, який складається з шолома, наколінники і налокітники.

Приємних вражень вам і вашій дитині!

Короткий опис статті: дитячі ролики

Джерело: Вибираємо дитячі ролики

Також ви можете прочитати