Вибір мультиварки

Вибір мультиварки за параметрами

03.10.2016

Вибір мультиварки за параметрами

Інструкція по роботі з фільтром товарів

Щоб відсортувати і вибрати мультиварку за параметрами, необхідно відзначити потрібні характеристики у фільтрі товарів, який знаходиться в лівій колонці сайту в блоці «Швидкий пошук», після чого натиснути кнопку «Підібрати». В результаті цього виведуться товари, які відповідають вибраним параметрам.

Вибір мультиварки за параметрами

Для підвищення зручності користувачів, фільтр товарів має два режими роботи — ручний і автоматичний. За замовчуванням встановлений ручний режим. При включеному ручному режимі фільтрація товарів відбувається тільки при натисканні на кнопку «Підібрати». Якщо ви хочете, щоб товари фільтрувалися при кожній зміні параметрів пошуку, відкрийте форму в автоматичний режим. Для цього у формі швидкого пошуку для параметра «Оновлювати результати» виберіть значення «автоматично».

Вибір мультиварки за параметрами

Змінити кількість нових товарів і параметри сортування можна, скориставшись кнопками, які знаходяться відразу над списком товарів.

Вибір мультиварки за параметрами

Якщо ви виявили помилку в роботі фільтра товарів, просимо повідомити нас про це на emal: admin@multivarka24.com.

Короткий опис статті: вибір мультиварки Вибір мультиварки за параметрами. Щоб вибрати мультиварку за параметрами, необхідно відзначити потрібні характеристики товару у фільтрі, після чого натиснути кнопку Підібрати. Вибір мультиварки за параметрами

Джерело: Вибір мультиварки за параметрами

Також ви можете прочитати