Вибір мультиварки

Вибір мультиварки, Покупки, Будинок і відпочинок, Статті, Дрібниці

14.09.2015

Вибір мультиварки

Вибір мультиварки, Покупки, Будинок і відпочинок, Статті, Дрібниці

Отже, на сімейній раді було вирішено придбати мультиварку. У цьому короткому огляді ми постараємося зрозуміти, на що варто звернути увагу при виборі цього став популярним останнім часом предмета кухонного вжитку. Ми навмисно не будемо загострювати увагу на певних виробників, а постараємося відзначити основні характеристики цих кухонних помічників.

Комплектація і матеріали

Всі мультиварки поставляються виробниками незначно змінюються комплектаціях і мають однаковий принцип дії. Незалежно від виробника мультиварка складається з корпусу з вбудованими нагрівальними елементами, знімною ємності для приготування і герметично закривається кришки.

Кожен мультиварка має ряд характеристик, що впливають на економічність і функціональність приладу:

 • Потужність нагрівального елемента;
 • Кількість програм;

 • Об’єм чаші;

 • Додаткові функції.
 • Потужність мультиварок зазвичай коливається в межах від 600 до 900 Ватт, однак є потужні пристрої, що споживають до 1200 ват. Оптимальним вибором для сім’ї з трьох осіб буде мультиварка середньої потужності. Слід враховувати, що від потужності безпосередньо залежить економічність приладу.

  Ще одним важливим фактором при виборі мультиварок є кількість закладених в прилад програм приготування. На сучасному ринку є недорогі моделі з невеликим набором програм, обмеженим основними функціями і більш дорогі пристрої з розширеним списком, що включає до 25 програм.

  Чаші сучасних мультиварок виконуються в основному із сталі, алюмінію і термокерамики. Найбільш дорогими є пристрої з керамічної ємністю. Обсяг чаш може коливатися від двох до шести літрів. Слід враховувати, що потужність, а, значить, і економічність приладу безпосередньо залежать від обсягу чаші.

  Корпусу мультиварок виконуються зазвичай з пластику або нержавіючої сталі. Моделі в пластиковому корпусі відрізняються більш низькою вартістю, однак кращий зовнішній вигляд і довговічність мають все-таки пристрою з металевим корпусом.

  Чого слід уникати при виборі мультиварки

  Варто пам’ятати, що мультиварка є кухонним приладом, і його деталі безпосередньо контактують з приготовляемой їжею. Тому варто уникати сумнівних дешевих пропозицій від невідомих виробників. Найчастіше подібні вироби виробляються напівкустарним способом з неякісних матеріалів.

  При виборі мультиварки, навіть відомого бренду, звертайте увагу на зовнішній вигляд виробу. Неякісна підгонка деталей і неприємний хімічний запах можуть вказувати на підроблений товар. Обов’язково вимагайте у продавця сертифікати автентичності продукції.

  Стаття підготовлена дискаунтером електроніки і техніки imarket.by

  Читайте також:

  Короткий опис статті: вибір мультиварки

  Джерело: Вибір мультиварки — Купівлі — Будинок та відпочинок — Статті — Дрібниці життя

  Також ви можете прочитати