Продаж холодильників

Велосипеди ХВЗ (Харківський Велосипедний Завод), інтернет-магазин госп.

24.09.2015

ХВЗ велосипеди – перевірено часом

Велосипеди від харківського велосипедного заводу їздять по дорогах світу з 1923 року. Свою подорож вони почали в 1924 році з грандіозного кругосвітньої проекту двох студентів Князєва і Фрейдберга. Хлопці не побоялися випробувати велосипеди Харківського Велосипедного Заводу в кругосвітню подорож, за три роки проїхавши Росію, Китай, країни Латинської Америки і Європи.

З тих пір продукція Харківського велосипедного заводу з кожним роком набувала все більшу популярність і зараз на цьому підприємстві збирають четверту частину велосипедів в країнах СНД, і міцно вкоренився стереотип: якщо ви хочете велосипед, купити хвз – це найкращий варіант по співвідношенню ціни і якості.

Час розквіту ХВЗ довелося на 60-80-ті роки, коли завод виробляв широку лінійку моделей велосипедів – від дитячих, підліткових та дорожніх до професійних спортивно-трекових та спортивно-шосейних моделей. Багато з них популярні й донині.

Широко відомі такі ХВЗ велосипеди. Україна, Супутник, Турист, а серед тих, хто професійно займався велоспортом, ще Старт-шосе і Спорт-шосе. Найпопулярнішим з них можна без вагань назвати дорожній велосипед для дорослих на чоловічий рамі «Україна», який вперше випустили на ХВЗ ще в далекому 1926 році. Приблизно в цей же час на заводі стали виробляти та підліткові велосипеди «Орлятко» і «Ластівка».

За наказом партії, яка хотіла бачити радянських спортсменів на дуже популярних у той час велоперегонах, на Харківському велосипедному заводі освоїли виробництво спортивних моделей. Саме на них тренувалися і виступали атлети країни, а для особливих змагань були навіть випущені одиничні екземпляри «Чемпіон-Шосе» і трекового велосипеду «Рекорд», кожен з яких підганявся під індивідуальні особливості і вимоги того чи іншого спортсмена. Так, завдяки успіхам наших велогонщиків, ХВЗ велосипеди стали відомі у всьому світі.

Якщо хотілося придбати незвичайний велосипед, хвз надавав таку можливість: це двомісний спортивно-туристичний велосипед «Тандем». У його описі сказано, що велосипед призначений для туристичних поїздок удвох і залучення до велоспорту сліпих людей.

ХВЗ і донині випускає велосипеди для дорослих, підлітків і дітей. Є серед пропозицій цього виробника і спеціальні позиції: доступні гірські велосипеди, найпопулярніший серед яких носить поетичну назву «Едельвейс», спеціальні велосипеди, такі, як, наприклад, велорикші. Купити ХВЗ велосипеди можна в нашому інтернет магазині.

Короткий опис статті: продаж холодильників ХВЗ велосипеди – перевірено часом Велосипеди від харківського велосипедного заводу їздять по дорогах світу з 1923 року. Свою подорож вони почали в 1924 році з грандіозного кругосвітньої проекту продаж холодильників

Джерело: Велосипеди ХВЗ (Харківський Велосипедний Завод) — інтернет-магазин госп. товарів

Також ви можете прочитати