Ролики ціна

Ціни та вартість виготовлення рекламного ролика

03.10.2016

Ціни на рекламні ролики та їх вартість виготовлення

Переробка після затвердження ТЗвне ТЗ

*ціни вказані на аудіоролики з записом штатного диктора студії » хронометражем до 30 секунд

**написання сценарію входить в вартість виготовлення рекламного ролика (крім «інформаційний 1»)

Ціна за рекламний ролик — початкова вартість виготовлення аудіоролика

Початкова ціна на голос диктора від 300р, а вартість створення рекламного ролика від 1200р. Це наше спец пропозиція: повністю готовий інформаційна радіореклама зі штатним диктором, без паспорта, тривалістю до 30 секунд за вашим сценарієм.

Ціна виготовлення рекламних роликів може змінюватися в залежності від обраного диктора, їх кількості, необхідності паспорти, і категорії аудіоролика — всі пункти впливають на ціну.

Для того, щоб як можна точніше дізнатися вартість вашого проекту, обов’язково надсилайте ТЗ нам на пошту: ми проведемо аналіз, задамо питання і вкажемо точну вартість виготовлення аудіоролика або відеоролика.

Якщо прочитавши все це, вам все одно незрозуміло наше ціноутворення — не соромтеся, дзвоніть, або ще краще пишіть нам на e-mail — ми вам все детально розповімо і проконсультуємо :)

Замовте рекламний ролик, ціна якого вас здивує!

Шукаєте спосіб заявити про себе, запропонувати свої послуги або розповісти про новому підприємстві? А може бути, ви просто хочете привітати дорогої вам людини зі святом? Тоді поширювати свою інформацію в радіоефірі, це — ефективно і не дорого.

Для цього ви можете замовити виготовлення рекламних роликів, ціна настільки лояльна, що ви залишитеся задоволеними. Адже за аудіоролик ви платите один раз, а далі вже від вас залежить, скільки ви буде транслювати його на радіо.

Вартість створення рекламного ролика залежить від його різновиду. Це можуть бути:

  • Рекламно-інформаційні – записується тільки голос штатного диктора з музичної підкладкою. Такий же варіант зі звуковими спецефектами обійдеться трохи дорожче.
  • Ігрові – може використовуватися кілька дикторів, до радиоролику спеціально розробляється сценарій, використовується музика і спецефекти.
  • Музичні – їх озвучують наші вокалісти, один або декілька, спеціально під аудіоролик пишеться музика і текст.
  • Вітальні – ваші слова транслюються по радіо, можна записати звуковий файл для святкового заходу.
  • Ексклюзивні – для озвучення запрошуються відомі персони – артисти або диктори з федеральних телеканалів і популярних радіостанцій.

Вартість рекламного ролика – недорого, але ефективно!

Зрозуміло, що вартість виготовлення рекламного ролика залежить від того, що ви вибрали. Вам підходить простий ділової або ж ви хочете заявити про себе за допомогою популярної мелодії або смішні сценки? Компанія «Рекламофон» гарантує, що створення рекламного ролика, ціна якого заздалегідь обговорюється з замовником, пройде з притаманним нам майстерністю і увагою до ваших вимог. Ми намагаємося врахувати всі побажання замовника і зможемо підказати найбільш підходящий варіант.

Ми пропонуємо не тільки виготовлення рекламних роликів – ціна їх легко розраховується на сайті, але також оформлення юридичних прав на підкладку. Також ви можете скористатися послугами виконання озвучення під вибране відео.

Робота сценаристів, дикторів, звукорежисерів, вокалістів — все це становить вартість ролика для реклами на радіо. Ми намагаємося запропонувати вигідні умови і якісно виконати свою роботу. З нами ви дізнаєтеся, що таке успіх!

Короткий опис статті: ролики ціна Ціни на виготовлення рекламних роликів і вартість виготовлення аудіо та відео ціна рекламного ролика, вартість виготовлення ролика

Джерело: Ціни і вартість виготовлення рекламного ролика

Також ви можете прочитати