Різне

Сумки жіночі київ . ВКонтакте

06.10.2015

Відкрита група

Крім стильності та зручності, ваша сумка може послужити вам добру службу і приховати недоліки вашої фігури. Вибирайте сумку так, щоб ваші принади були підкреслені, а недоліки замасковані. Як досягти такого ефекту?

Дуже просто. Вибирайте довжину ручки так, щоб сама сумочка була на рівні ваших переваг і не привертала увагу до недоліків фігури, а при виборі форми керуйтеся правилом пропорційності.

БЮСТ. Якщо ваше завдання – підкреслити саме цю зону, сміливо вибирайте сумку з короткими ручками, яка постане перед поглядами оточуючих на рівні ваших грудей. Сумки Messenger, за типом почтальонских через плече, ні в якому разі не підійдуть власницям пишних форм. В даному випадку при виборі сумки керуйтеся правилом: ваші округлі форми повинні відрізнятися від форми сумки. Тобто, ваш вибір має зупинитися на прямокутній формі. Сумка за формою багет Baguette – те, що вам неодмінно підійде.

ТАЛІЯ. У разі, якщо ви — володарка осикою талії, вам підійдуть сумки без ручок – клатчі (Clutch), тим більше, що з вечірнього варіанту в нинішньому сезоні вона перетворюється в повсякденну за рахунок збільшення розмірів. Відповідно, якщо це сумка з ручками, на рівні талії і невеликого розміру – вона вигідно підкреслить ваші вигини.

СТЕГНА. Модна сумка з невеликими ручками підійде вам в тому випадку, якщо у вас немає проблем із зайвими відкладеннями в цій області. В іншому випадку, короткі ручки будуть вам тільки заважати. Не вибирайте сумки з масивної обробкою.

НОГИ. Хочете, щоб оточуючі звернули увагу на ваші ніжки, сміливо вибирайте сумочку з довгими ручками, привабливих кольорів з ефектом мерехтіння. Звичайно ж, пам’ятаєте, що при виборі сумки ваші пропорції повинні гармоніювати з вашою подругою – сумкою. Дотримуючи це правило, ви без праці виберете підходящу вам сумку. Мініатюрним жінкам не варто ходити з величезним баулом. Дама з шикарними формами не повинна вибирати маленьку, іграшкову сумочку. Це створить невигідний для вас контраст розмірів. Зверніть увагу на місткі сумки з нарочито підкресленими деталями. Якщо ви вважаєте, що ваш недолік – високий зріст (ох, вже ці жінки), вибирайте сумку, зорово розділяє вашу фігуру впоперек, це може бути сумка нарочито витягнутої прямокутної форми. Сумку вибрати важко, але якщо знаєш, як це зробити, не варто тягнути час! Адже сумка – важлива деталь вашого гардеробу.

Короткий опис статті: сумки жіночі київ З будь-яких питань ви можете з нами зв’язатися rimit@ukr.net доставка в інші міста через нову пошту або укрпошту (за тарифами служб доставки 15-30 грн.), у Києві доставка кур’єром 20 грн або на метро мінська кур’єр підвезе безкоштовно (з 19.00 до 23.00 у будні чи з 9.00 до 23.00 у вихідні дні). вкажіть

Джерело: сумки жіночі київ | ВКонтакте

Також ви можете прочитати