Холодильники норд

Сучасні холодильники NORD.

26.09.2015

Скачування файлу

М. Наука і техніка,2003. – 144 с.

Серія: Домашній майстер

Книга відкриває серію довідкових видань про сучасних побутових холодильниках і морозильниках, найбільш популярних сьогодні на вітчизняному ринку. Довідники створюються на основі інформації «з перших рук», від розробників і провідних виробників Росії, України, Литви, Кореї, Італії та інших країн. У першій книзі представлена систематизована інформація про холодильниках і морозильниках NORD, широко представлених на ринку СНД.

Систематизовані відомості про пристрій побутових холодильників NORD, роботи складових частин. Наводяться принципові електричні схеми, схеми з’єднань. Друга глава містить детальну інформацію про організацію та методи ремонту холодильних приладів. Дається багато корисних порад. У завершальній главі розглянуті всі сучасні моделі холодильників NORD «від А до Я». Є велика кількість необхідної ремонтникам довідкової інформації.

Практичний довідник буде корисний як великим централізованим, так і практикуючим дрібним ремонтним підприємствам, а також широкому колу домашніх майстрів.

Зміст:

Розділ

1. Пристрій, принцип дії, електричні схеми

Класифікація та моделі, що випускаються АТ NORD

Основні групи холодильних приладів

Модельний ряд холодильників і холодильників-морозильників

Модельний ряд морозильників

Загальна характеристика холодильних приладів

Короткий опис статті: холодильники норд М.: Наука і техніка,2003. – 144 с. Серія: Домашній мастерКнига відкриває серію довідкових видань про сучасних побутових холодильниках і морозильниках, найбільш популярних сьогодні на вітчизняному ринку. Довідники створюються на основі інформації «з перших холодильники норд

Джерело: Сучасні холодильники NORD.

Також ви можете прочитати