Вбудований холодильник

Статті, Вибираємо вбудований холодильник

20.10.2015

Вибираємо вбудований холодильник

Кожен з нас намагається зробити свій будинок затишніше і комфортніше. Для кухні особливо важливо наявність вільного простору. Сильно заощадити на просторі в кухні Вам дозволить вбудований холодильник. Ці холодильники крім недоліків мають масу переваг в порівнянні з «соло» холодильником. Зовні вони виглядають, звичайно, не так презентабельно, але для вбудованої техніки це не настільки важливо. Вбудовувані холодильники більш економічні в експлуатації, завдяки кращої теплоізоляції стінок, а меблеві панелі добре заглушають шум холодильника.

Вбудований холодильник може бути як однокамерний, так і двокамерний (вони більш популярні). Вбудований холодильник може бути компресійним, абсорбційними і термоелектричними. Найбільш поширені компресійні. Вбудовувані холодильники можуть бути повністю закриті меблевими панелями, або мати відкриту лицьову поверхню, це особливо актуально у випадку електронного управління, Ви завжди будете бачити лицьову панель на холодильнику і переставляти режими не відкриваючи його. Розмір теж дуже важливий при виборі. Вбудовувані холодильники можуть мати об’єм від 60 до 500 літрів, на 500 л відповідно — величезні шафи Side-by-Side з двома дверцятами.

Коли Ви визначаєтеся з вбудованим холодильником важливий момент — розмір Вашого кухонного шафи. Найпоширеніші габарити: ширина 54-58 см, глибина 53-55 см і висота 80-200 см, але не варто забувати про те, що між холодильником і шафою має бути простір для вільної циркуляції повітря. Якщо Ви не врахуєте цієї ради, то такий холодильник досить швидко вийде з ладу.

А ось що стосується основних функцій таких холодильників, то вони нічим не поступаються від холодильників «соло». У них є і режим No Frost і суперзаморозка та наявність зони свіжості, системи оповіщення відкритої двері. Якщо Вам вже дуже хочеться, то холодильник можна вмонтувати не тільки в кухонні меблі. Їх вбудовують і в офісах, і в номерах готелів і барах, в магазинних вітринах, і в автомобільних і автобусних салонах.

Коли перед Вами стане вибір «соло» холодильник або вбудований холодильник, то потрібно розглянути всі за і проти. І той і інший має свої недоліки і переваги і потрібно розглядати вже конкретно за своїм уподобанням. Так, окремо стоїть холодильник зручний тим, що може бути встановлений в будь-якому місці на кухні і стати предметом інтер’єру. Зараз досить успішно розвивається дизайн холодильників «соло», що може непогано перетворити Вашу кухню. Вбудовані холодильники — це економія вільного простору та можливість єдиного стильового рішення всіх кухонних поверхонь. Що стосується ремонту, то з вбудованим холодильником це трохи затруднительней. За вартістю можна зробити вибір в кожній з моделей.

Всі холодильники можна розділити за ціною на три класи: економ (до 15000 руб.), середня цінова категорія (15000-30000 руб.) та елітна техніка (понад 30000 руб.). Який вибрати-вирішуйте самі. Якщо віддаєте перевагу економ з одним компресором, ручним відтаванням морозильної камери і об’ємом не більше 280-300 літрів, то Бирюса, Саратов, Стінол, російський Indesit, Атлант, Норд, LG, Samsung, Ardo, Zanussi або Kaiser — це саме те, що Вам потрібно. Середній клас — холодильники різного об’єму, однокамерні, двокамерні, трикамерні, оснащені системою автоматичного розморожування, режим швидкої заморозки і досить енергоекономічних. Плюс до цього в холодильниках середнього класу Ви отримуєте можливість встановлювати полички і перенавешивать двері. Дорогі, елітні холодильники порадують крім новітніх технічних розробок і дизайну порадують різними додатковими функціями, які роблять їх особливо зручними у використанні. Модельний ряд цих холодильників представлений брендами Bosh, Siemens, Electrolux, Liebherr, Miele, AEG, Whirlpool, General Electric та інші.

Центр сервісного обслуговування в Ростові-на-Дону. Телефони: 240-07-50; 8-903-401-05-80

Короткий опис статті: вбудований холодильник Вибираємо вбудований холодильник Кожен з нас намагається зробити свій будинок затишніше і комфортніше. Для кухні особливо важливо наявність вільного простору. Сильно заощадити на просторі в кухні вбудований холодильник, вибираємо вбудований холодильник

Джерело: Статті — Вибираємо вбудований холодильник

Також ви можете прочитати