Різне

Статті. Рюкзак для велосипедиста, зручність використання, Элвелос

22.09.2015

Рюкзак для велосипедиста, зручність використання

Більшість з нас любить підійматися в гори, кататися на велосипеді, ходити в походи. У кожного свої інтереси і спосіб життя, але цікавий відпочинок люблять всі. Незважаючи на різноманітність видів активного відпочинку, всі їх об’єднує одне — обладнання та речі слід носити. З цієї причини всі і користуються рюкзаками!

Рюкзаки бувають абсолютно різними, в залежності від свого призначення мають. Відповідно і мають різні унікальні особливості. Рюкзак для альпінізму, наприклад, повинен бути з гачками і кріпленнями для іншого начиння, необхідної при підйомі та спуску. Для сплаву на байдарці є також спеціальний рюкзак, який може компактно складатися для того, щоб не займати багато місця. Рюкзак для велосипедиста має також свої особливості.

Рюкзаки для велосипедистів не однакові, вони діляться на два види:

заплічні рюкзаки: найбільш для нас звичні, що використовуються для перевезення невеликих вантажів і недовгих поїздок;

рюкзаки «штани»: розміщуються на багажнику велосипеда і призначені для перевезення невеликих вантажів.

Рюкзак для велосипедиста просто незамінний при поїздках на далекі і близькі відстані. Він стане в нагоді для далеких поїздок і для вело прогулянок по місту. З його допомогою Ви не тільки візьмете з собою все необхідне, але і зможете привезти сувеніри з поїздки. Вибираючи рюкзак для велосипедиста, слід пам’ятати, що хороший рюкзак повинен бути не тільки зручним, але і забезпечувати захист спини. На що ще слід звернути увагу, вибираючи таку річ?

Враховуючи всю специфіку велотуризму, а також постійне знаходження велосипедиста в положенні сидячи з зігнутою спиною і щільно прилеглому до неї рюкзаку, рюкзак для велосипедиста має відмінну систему вентиляції Вашої спини і, найчастіше, спеціальну підвіску. Рюкзак для велосипедиста може бути оснащений спеціальною спинкою для зручності, яка поєднує в собі комфорт вентиляційної системи і правильний розподіл загального навантаження на спину людини. З задньої сторони рюкзака є дві досить легкі, схрещені між собою фібергласові шини, які розташовуються в спеціальних каналах. Рюкзак для велосипедиста в залежності від того, він повинен щільно прилягати до спини або повинен вентилювати, регулюється у верхній точці спинці у місці з’єднання шин.

Якщо рюкзак для велосипедиста щільно прилягає до спини, тоді нижня підкладка буде забезпечувати м’який, але щільний контакт і, додатково, вентиляцію. Поясні ремені мають заокруглену форму і зроблені з приємного на дотик і дуже легкого матеріалу. А система регулювання ременів дозволяє підганяти лямки рюкзака велосипедиста під будь-який розмір.

Рюкзак для велосипедиста зі спеціальним кишенею буде хорошим придбанням. В цьому кишені вшита вынимающаяся непромокальна накидка, що дозволяє захистити від опадів рюкзак. Чудова опція — це можливість кріплення велосипедного шолома на рюкзак і наявність світлоповертаючих елементів.

В тривалій подорожі возити звичайний рюкзак на спині може бути зовсім незручно. Тому рюкзак для велосипедиста був розроблений спеціально для велотуризму. Він має всі необхідні кріплення, спеціальну систему для захисту Вашої спини від великих навантажень і для зручності, при їзді. Адже зовсім незручно і неприємно, коли при подпрыгивании велосипеда на купині, разом з ним підстрибує і рюкзак, ударяючи Вас по потилиці.

Якщо Ви шукайте пригод та велотуризм — Ваше захоплення, тоді рюкзак для велосипедиста просто незамінна річ в поїздках! Не забувайте звертати увагу при виборі рюкзака на якості, про які говорилося вище.

Бережіть своє здоров’я і сили — вибирайте рюкзак для велосипедиста!

Короткий опис статті: рюкзак для велосипедиста Більшість з нас любить підійматися в гори кататися на велосипеді, ходити в походи У кожного свої інтереси і спосіб життя, але цікавий відпочинок люблять всі Незважаючи на різноманітність видів активного відпочинку всі їх об’єднує одне — обладнання та речі слід носити З цієї причини все і користуються

Джерело: Статті :: Рюкзак для велосипедиста, зручність використання — Элвелос — інтернет-магазин з продажу електровелосипедів, велогибридов, мотор-коліс і аксесуарів до них

Також ви можете прочитати