Різне

Спортмастер магазин спорт товарів

09.10.2015

Спортмастер

Режим роботи: з 9:00 до 21:00

«Спортмастер » — спортивний магазин для всієї родини! Все для спорту та активного відпочинку — від найпростіших спорттоварів до технологічного спорядження останнього покоління. Кожен рік наші магазини відвідує понад 60 мільйонів чоловік. За загальними показниками ми давно увійшли в топ-10 світових роздрібних спортивних мереж, а в нашій країні і на території Східної Європи міцно зайняли перше місце. І неважливо, де Ви живете — ми завжди поруч! Прагнучи бути ближче до вас, ми постійно розширюємо свою мережу: близько 200 магазинів у більш ніж 70 містах Росії, десятки роздрібних точок на території України, Білорусії та Казахстані — і це далеко не межа!

Ми — дружна команда професіоналів. Кожен з нас — чи то експерт з розробки нового спортивного обладнання або консультант у торговому залі — працює для того, щоб як можна більше людей отримували задоволення від спорту і активного відпочинку. Протягом багатьох років ми робимо все для того, щоб люди могли по-справжньому насолоджуватися активним способом життя. Наша мета — забезпечити наших покупців спорядженням та обладнанням відмінної якості за доступними цінами. Ми напряму працюємо з найбільшими світовими брендами, а для багатьох з них є єдиними представниками на російському ринку. Ми — стабільний і надійний партнер для тих, хто готовий розвивати свій бізнес разом з нами. Мережа франчайзингових магазинів COLUMBIA і СПОРТЛАНДІЯ покриває всю Росію і підтримує наше прагнення нести спорт і відпочинок всім, хто цінує активний спосіб життя.

Для когось спорт — це серйозне сходження на пік, для когось — легка прогулянка на велосипеді. І те й інше — активний спосіб життя, і ми враховуємо це в нашій асортиментної політики. Ми підтримуємо дитячі спортивні захоплення, шкільні програми, традиційні і розвиваються види спорту. Кожен наш покупець — спортсмен, кожна купівля — крок до здорової нації. Ми несемо спорт кожному — в національному масштабі! При цьому ми приділяємо величезну увагу рівнем технологічності всіх пропонованих товарів, будь то дитяча спортивна форма або черевики для професійного трекінгу. Ми знаємо: сучасні технології дозволяють значно поліпшити результативність і безпека занять спортом, отримувати від руху максимум задоволення. А на напівзаходи не згодні ні ми, ні наші покупці! Товари високої якості за розумними цінами — так можна описати наш підхід до формування товарної політики, який ми реалізуємо протягом багатьох років. Ми ретельно відбираємо постачальників, відсіваючи невиправдано дорогих і підтримуючи тих, хто поділяє нашу точку зору. Консультанти підкажуть оптимальне рішення кожного покупця, виходячи з його потреб та рівня спортивної підготовки. Інтереси клієнтів завжди були і залишаються на першому місці. Для постійних покупців у нас діє система привілеїв — довгострокова Клубна програма «Спортмастер» дозволяє отримувати бонуси за кожну покупку і розплачуватися ними в подальшому. Крім того, учасники програм регулярно отримують спеціальні пропозиції та знижки на сервісні послуги. Економити на здоровому способі життя більше немає необхідності: тепер спорт дійсно доступний всім! «СПОРТМАСТЕР». МИ РОБИМО СПОРТ ДОСТУПНИМ!

СПОРТМАСТЕР на Цивільному проспекті

м. Академічна, Цивільний пр-т. 31

СПОРТМАСТЕР в ТДК «Балканський»

м. Купчино, Балканська пл. д. 5, літ. АТ

[Магазин формату ГІПЕР]

СПОРТМАСТЕР в ТЦ «Червень»

м. Ладозька, Індустріальний ін-т. 24

СПОРТМАСТЕР на Ленінському проспекті

м. Ленінський проспект, Ленінський пр-т. 127

СПОРТМАСТЕР на вулиці Іванівській

м. Ломоносовкая, Іванівська вул. 6

СПОРТМАСТЕР ГІПЕР на Пулковському шосе

м. Московська, Купчино, Садова, Пулковське ш. 19 Б

[Магазин формату ГІПЕР] [Магазин працює цілодобово]

СПОРТМАСТЕР ДИСКОНТ у ТК «Галерея 1814»

м. Нарвская, Площа Страйків, 7

[Магазин формату ДИСКОНТ]

СПОРТМАСТЕР на Среднеохтинском проспекті

м. Новочеркаская, Среднеохтинский пр-т. 5

СПОРТМАСТЕР у ТК «Родео Драйв»

м. Озерки, пр-т. Культури, 1 А

СПОРТМАСТЕР в ТЦ «Веселка»

м. Парк Перемоги, пр-т Космонавтів, 14

СПОРТМАСТЕР на вулиці Академіка Павлова

м. Петроградська, Лісова, Академіка Павлова вул. 5

СПОРТМАСТЕР у ТРК «Сіті Молл»

м. Піонерська, пр. Випробувачів, д. 5, корп 2, літ. А

СПОРТМАСТЕР в ТЦ «Галерея»

м. Площа Повстання, Лиговский пр-т. 30

СПОРТМАСТЕР у ТК «Фелічіта»

м. Проспект Більшовиків, Вулиця Дибенко, Новочеркаська, Коллонтай вул. 3

СПОРТМАСТЕР на проспекті Енгельса

м. Проспект Просвітництва, пр-т. Енгельса, 27

СПОРТМАСТЕР ГІПЕР в ТЦ «Гранд Каньйон»

м. Проспект Просвітництва, пр. Енгельса, 154 А

[Магазин формату ГІПЕР]

СПОРТМАСТЕР в ТЦ «МЕГА-Парнас»

м. Проспект Просвітництва, Цивільний проспект, Всеволжский район, перетин пр-та Енгельса і КАД

Короткий опис статті: спортмастер магазин Спортмастер магазин спорт товарів Спортмастер магазин спорт товарів

Джерело: Спортмастер магазин спорт товарів

Також ви можете прочитати