Скільки кошту мультиварка

Скільки електроенергії споживає мультиварка

03.10.2015

Скільки електроенергії споживає мультиварка?

Скільки електроенергії споживає мультиварка?

Мультиварка – це модний і інноваційний кухонний прилад, який допомагає економити час поборників здорового способу життя.

Для чого потрібна мультиварка

Багато хто помилково плутають мультиварку і пароварку. В мультиварці режимів набагато більше, і приготування на пару – це всього лише одна з функцій. Готувати в ній можна практично будь-які страви, причому, це буде реально смачно. Існує безліч кулінарних книг, в яких зібрані рецепти спеціально для даного приладу. Мультиварка без особливих зусиль допомагає готувати на всю сім’ю виключно повноцінні і здорові страви. Її можна використовувати для приготування гуляшу, овочевого рагу, випікання пряників та пирогів, приготування рибних страв і багато іншого. Будь звичайний рецепт набуває особливість, коли його готують, використовуючи процесор, вбудований в сучасні мультиварки. Смак гірше не стане, а от кількість корисних речовин і мікроелементів у продуктах зберегтися.

Алгоритм вибору мультиварки

Щоб зрозуміти, який саме прилад необхідний саме вам, треба відповісти на кілька питань.

  1. Визначаємося з місцем, де буде розташована мультиварка на вашій кухні. Виходячи з місця, стане зрозуміло, якого саме розміру нам потрібен прилад.
  2. Вирішуємо, для яких страв нам знадобитися мультиварка, що буде готуватися частіше, а що зовсім не доведеться робити.
  3. Вибираємо компанію виробника, виходячи з фінансових можливостей, довіри до того чи іншого виробника, досвіду «спілкування» з приладами даної фірми, наявністю гарантійного терміну.
  4. На сайті виробника (або на полиці в магазині) дивимося мультиварки конкретної фірми. Визначаємося з певної нас моделлю. Читаємо відгуки на декількох форумах, аналізуючи достоїнства і недоліки конкретної моделі.

Звертайте увагу на наявність основних та додаткових таймерів, пристосувань, які йдуть в комплекті до мультиварці, кількості страв, які можна готувати одночасно, а також особливості миття даного кухонного приладу..

Для тих, хто насилу розбирається в електричних приладах і не любить читати інструкції, є варіант мультиварки з «голосовим гідом». Дана опція значно спрощує управління мультиварка, дозволяючи уникати помилок.

Практично у всіх мультиварках є функція автоматичного переходу в режим «підігрів», а також функція «попереднє замочування», необхідне для бобових і каш.

Споживання електроенергії у мультиварки

Багато людей не наважуються купити мультиварку з-за того, що вона «їсть» багато електроенергії. Насправді, все не так страшно, як здається на перший погляд.

Так, мультиварка може готувати гуляш з яловичини протягом сорока хвилин. Однак вона споживає електроенергію циклами. А це знижує споживання до 0,2 кВТ/год. За підрахунками фахівців, за годину безперервної роботи вона «накрутить» близько п’ятдесяти копійок за електроенергію. Враховуйте те, що для кожного з них існує свій режим, а значить свій час готування.

Сучасні мультиварки працюють під тиском. Страви в них готуються в два-три рази швидше. А отже, зменшуються і витрати. Порівняно з електродуховкою або електроплитою мультиварка виграє в економічності.

Короткий опис статті: скільки коштує мультиварка Мультиварка – це модний і інноваційний кухонний прилад, який допомагає економити час поборників здорового способу життя. Для чого потрібна

Джерело:
Скільки електроенергії споживає мультиварка?

Також ви можете прочитати