Скільки кошту мультиварка

Скільки електроенергії споживає мультиварка. З розрахунками .

27.09.2015

Скільки електроенергії споживає мультиварка. Наочно, з розрахунками

Сучасні господині намагаються для економії часу використовувати техніку. Мультиварка допомагає не тільки швидко приготувати практично будь-які страви для повсякденного обіду або вечері, але і залишити їх гарячими до приходу всієї родини. Постійне подорожчання вартості електроенергії змушує, при виборі на користь цієї техніки, задуматися багато електроенергії споживає мультиварка і наскільки вона обтяжлива для сімейного бюджету.

Споживана потужність різних моделей мультиварок, в середньому, 1000 Вт, або 1 кВт/год. Стінки її влаштовані за принципом термоса, тобто багатошарові, закривається вона абсолютно герметично, отже, максимально електроенергія споживається тільки при розігріві, за рахунок того, що принцип нагріву у неї індукційний.

Чаша мультиварки складається з алюмінію, з тефлоновим або яким-небудь іншим антипригарним покриттям. Підраховано, що для приготування різних страв, споживання електроенергії мультиварка становить від 15% до 25% від номінального. Час приготування страв у ній від 15 до 30 хвилин.

Якщо вам необхідно приготовлену їжу зберігати в режимі підігріву, то мультиварка буде підтримувати температурний режим, включаючись і виключаючи короткочасними імпульсами. У цьому режимі споживання електроенергії незначно. Щоб зрозуміти, скільки мультиварка споживає електроенергії, зробимо невеликий розрахунок:

  • модель з номінальною потужністю 1000 Вт;
  • страва готується 0,5 години;
  • тариф на електроенергію за 1 кВт/год – 4,01 рубль;
  • для приготування необхідна потужність 20% від номіналу.

Приготування цієї страви буде коштувати(1000*0,20)/1000*0,5*4,01=40,1 копійка.

Припустимо, ви готуєте в мультиварці всі 30 днів місяця по 1 годині в день, нескладно підрахувати, що плата за електроенергію збільшиться на 24,06 рубль. Навіть при тривалому використанні її для підігріву (по 4-6 годин в день) ця цифра не буде складати більше 40 рублів на місяць, так як споживання енергії у цьому режимі значно менше.

Для приготування в мультиварці є дуже багато рецептів. В ній можна готувати будь-яку страву, аж до випічки. Часу на приготування витрачається набагато менше, тому що постійної присутності людини не потрібно, нічого не пригорить і не перекипит. Відповідь на питання, скільки електроенергії споживає мультиварка не повинен вас сильно хвилювати, тому що витрати ці, набагато менше, ніж при використанні електричної плити чи духовки.

Ще матеріали по темі:

Короткий опис статті: скільки коштує мультиварка Скільки мультиварка споживає електроенергії? А адже насправді, навіть при режимі роботи в 8 годин в день, вона споживає дуже мало електроенергії. Після скільки електроенергії споживає мультиварка, багато електроенергії споживає мультиварка

Джерело: Скільки електроенергії споживає мультиварка. З розрахунками | ENARGYS.RU | ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Також ви можете прочитати