Скільки кошту мультиварка

Скільки електроенергії споживає мультиварка . Технології і життя

21.09.2015

Скільки електроенергії споживає мультиварка

Скільки електроенергії споживає мультиварка . Технології і життя
Ще кілька років тому більшість людей не знали, що таке мультиварка. Сьогодні ж, напевно, вже не залишилося тих, хто не чув про це чудо винахід, і з кожним днем щасливих власників мультиварок стає все більше і більше! Давайте розберемося, а скільки електроенергії споживає мультиварка?

Споживання електроенергії мультиварка залежить від обсягу її чаші. Ми вивчили кілька десятків мультиварок різних моделей та виробників, після чого вийшов загальний висновок, який і хочемо запропонувати Вашій увазі в цій статті.

Ми згрупували десятки різноманітних мультиварок в дві найпопулярніші на сьогоднішній день групи, про них і розповімо нижче.

Трилітрові мультиварки. У середньому мультиварки із загальним обсягом хащі від 2,5 л до 3-х літрів споживають близько 470 Ват (від 400 до 600 Ватт в залежності від виробника і моделі) за годину своєї роботи. Тобто за пару годин роботи такі мультиварки споживають близько 1 кВт електроенергії, що досить суттєво. Потужна лампочка Ілліча (100 Вт) споживає стільки електроенергії за цілих десять годин своєї роботи! А сучасні енергозберігаючі лампи. споживають в середньому 20 ВТ, витратять 1 кВт електроенергії лише за 50 годин своєї безперервної роботи, проти 2-х годин роботи мультиварки.

П’ятилітрові мультиварки. У середньому мультиварки із загальним обсягом хащі від 4,5 літрів до 5-ти літрів споживають близько 740 Ват за годину своєї роботи. Різні моделі п’ятилітрових мультиварок різних виробників споживають від 650 Вт до 900 Вт на годину. Тобто за пару годин роботи така мультиварка витратить півтора кіловата електроенергії! А в середньому одне блюдо повноцінно готується понад 2-х годин, тобто на приготування витратиться понад 2-х кіловат електрики. Зате які смачні та корисні страви виходять!!

Після проведеного тестування виявилася цікава закономірність — лідером за ненажерливості виявилися мультиварки самого популярного виробника – Redmond. Факт того, що мультиварки Redmond споживають електроенергії значно більше, ніж аналогічні мультиварки інших виробників — дивує, але залишається фактом, і з ним не посперечаєшся. А ось до найекономнішим мультиваркам, на жаль, віднести якогось певного виробника ми не зможемо, оскільки відразу кілька моделей мультиварок різних виробників порадували своїм порівняно низьким енергоспоживанням в різних категоріях.

Мультиварка, будучи дуже зручним і корисним винаходом для кухні, при всіх своїх численних переваг має і один великий недолік, який полягає у її величезному енергоспоживанні. Так що якщо тема економії електроенергії коштує для Вас дуже гостро і у Вашій квартирі на кухні є газ – тоді мультиварка не для Вас, оскільки за одне повноцінне приготування смачного і корисного страви навіть сама економна мультиварка витратить щонайменше 1 кВт електроенергії, а зазвичай ця цифра в рази вище! Якщо ж у Вашій квартирі на кухні використовується електрична плита (немає газу) – тоді при будь-якому розкладі мультиварка буде для Вас дуже вигідним (у всіх сенсах) придбанням, оскільки її витрата електроенергії буде нижче, ніж у електроплити. І найголовніше – це якість готуються страв – тут навіть бюджетні мультиварки приємно дивують!!

Може бути, Ви хочете що-небудь додати? Не залишайтесь осторонь – залиште свій коментар!!

Короткий опис статті: скільки коштує мультиварка Скільки електроенергії споживає мультиварка,ДОМОВИЧОК,Помічник по дому,Допомога покупцю,Техніка і здоров’я,ЕКОНОМКА

Джерело: Скільки електроенергії споживає мультиварка | Технології і життя

Також ви можете прочитати