Скільки кошту мультиварка

Скільки електроенергії споживає мультиварка?, Готуємо в мультиварці

24.09.2015

Скільки електроенергії споживає мультиварка?

Http://multivarka.org/econ

Давайте порахуємо!

Розрахунок:

Візьмемо мультиварку з потужністю 1000 Ват — це 1 кВт. У середньому, 1кВт/год коштує 2-3 рубля. Це означає, що за цілу годину безперервного нагрівання мультиварка витратить від 2 до 3 рублів за електроенергію.

АЛЕ!

В реальності цілу годину нагрівати нічого не потрібно.

Мультиварка — прилад багатошаровий і абсолютно герметичний — тому відмінно зберігає тепло. Отже, безперервний нагрівання їй потрібен на початку приготування страви, при виході на робочу температуру — а потім тільки температура підтримується.

Таким чином, мультиварка споживає електроенергію циклами, що знижує її споживання в середньому до 0.2 кВт/год! Отже, в середньому за годину безперервної роботи буде витрачено від 40 до 60 копійок за електроенергію.

Якщо ж ви — володар мультиварки нового покоління, яка готує під тиском, то час приготування зменшиться в 2-3 рази, і витрати, відповідно, теж.

Одне блюдо обычо готується 15-30 хвилин — і обійдеться вам в 20-30 копійок,

що дуже вигідно в порівнянні з электропечами, електроплитами або электродуховками.

Якщо у вас електроплита, то при використанні мультиварки, витрата електроенергії зменшиться приблизно вдвічі.

Разом:

Якщо готувати в мультиварці 1-2 рази в день, то витрати на електроенергію складають 10-15 рублів на місяць в залежності від режимів.

Від себе додам

Для України, на сьогоднішній день.

1 квт/год-до 150 гВт-36 коп, а менше 150-28 коп.

Короткий опис статті: скільки коштує мультиварка Http://multivarka.org/econ Давайте порахуємо! Розрахунок: Візьмемо мультиварку з потужністю 1000 Ват — це 1 кВт. У середньому, 1кВт/год коштує 2-3 рубля. Скільки електроенергії споживає мультиварка

Джерело: Скільки електроенергії споживає мультиварка? — Готуємо в мультиварці — Країна Мам

Також ви можете прочитати