Холодильник сіменс

Siemens, холодильник по-німецьки

27.09.2015

Siemens — холодильник по-німецьки

Історія заснування Siemens починається з далекого 1847 року, коли німецький інженер, колишній в той же час винахідником, вченим та політичним діячем, заснував компанію, яка займалася электротелеграфией. Побутові прилади компанія почала випускати вже з 1906 року, коли публіці був представлений її перший пилосос. А перший холодильник з компресором Siemens випустила в 1938 році.

Сьогодні холодильники Siemens це — ідеальний дизайн, досконалістю форм і увага до деталей. Холодильники Siemens сверхгигиеничны: спеціальне антибактеріальне покриття зберігає свіжість продуктів. Технології Siemens дозволяють продуктам не змерзаються, а режим суперохолоджування ідеально підходить для заморожування ягід та грибів без втрати їх цілющих властивостей. Екологічність холодильників Siemens полягає у відсутності шкідливих холодоагентів. Вартість холодильників Siemens досить висока, але за час своєї служби він відпрацьовує витрачені кошти.

Німецька техніка надійна і служить довго: середній термін роботи холодильника — 20 років. Старі моделі, привезені з Німеччини в перебудовні часи, працюють вже друге десятиліття і ламатися не збираються. Але час від часу потрібен ремонт будь-якій техніці.

Як завжди найчастіша причина поломки устаткування — перепади напруги в електромережі. Інші по важливості причини: недотримання рекомендацій по експлуатації техніки; неправильне підключення агрегату (через подовжувач, перехідник); і нарешті — природний знос, тобто попросту, час

Ремонт холодильника Siemens буде потрібно значно рідше, якщо дотримуватися рекомендацій виробника обладнання та проводити періодичні профілактичні роботи: заправку холодоагентом, очищення капілярних трубок.

якщо у Вас зламався холодильник Siemens (Сіменс), наші майстри зроблять терміновий і якісний ремонт Вашого холодильника Siemens (Сіменс) у Дніпропетровську у Вас вдома протягом декількох годин після Вашого дзвінка, у зручний для Вас час. Ми надаємо гарантії на обслуговування, що підтверджують нашу відповідальність за якість ремонту холодильників Siemens (Сіменс) в Дніпропетровську.

Телефонуйте зараз! Майстри працюють без вихідних та перерви на обід.

Наші телефони! (056) 796-62-07, (067) 636-08-57, (063) 796-62-07

p.s. Сподобалося? Натисніть на кнопку нижче і розкажіть друзям

Короткий опис статті: холодильник сіменс Ми пропонуємо вам якісний ремонт Вашого холодильника Siemens в Дніпропетровську. ремонт холодильника siemens в дніпропетровську, ремонт холодильника siemens дніпропетровськ, ремонт холодильника siemens

Джерело: Siemens — холодильник по-німецьки

Також ви можете прочитати