Жіночі рюкзаки

Шкільні рюкзаки, Портфелі в Києві за низькою ціною купити в Інтернет

03.10.2016

Портфелі та рюкзаки
Шкільні рюкзаки? Портфелі? Ранці?

Для початку визначимося з термінологією. Портфелі, шкільні в класичному розумінні давно канули в Лету, ні один батько не змусить дитину тягати тяжкості в руках. Різниця між ранцем і рюкзаком для школи досить умовна. Сучасні моделі з ортопедичної щільною спинкою і твердим дном з успіхом можуть вважатися і тим, і іншим. Важливо не назва, а відповідність дитячих рюкзаків вимогам вікових фізіологів і лікарів-ортопедів України та інших країн. Вони жорстко регламентують:

  • вага виробу;
  • розмір;
  • жорсткість спинки;
  • ширину лямок і можливість їх регулювання;
  • правильність посадки дитячого шкільного рюкзака на спині.

В ідеалі порожній ранець повинен важити 500-700 грамів. Загальна рекомендація — вага заповненого рюкзака з усіма книжками-зошитами-яблуками не повинен бути більше 10% ваги дитини. Не менш важливий і розмір: верх не повинен підніматися вище рівня плечей, а дно опускатися нижче талії. Тому не варто купувати шкільні рюкзаки на виріст, розраховуючи просто підтягувати і відпускати лямки. Регулювання лямок потрібна не для цього. З їх допомогою можна домогтися правильної посадки рюкзака на спині. Ширина лямок не повинна бути менше 4-5 див. Природно, вони повинні бути щільними і м’якими, щоб не врізатися в плечі.

Саме головне — рюкзаки для першокласників і молодших школярів повинні бути з ортопедичною спинкою, яка повторює природний вигин хребта. Підкладка з вентильованим сіточки не дасть дитині спітніти. Відмінно підходять для них каркасні шкільні рюкзаки, купити які ви можете в нашому магазині. Ретельно підібрані за вагою та розміром рюкзаки шкільні ортопедичні не тільки не шкодять здоров’ю дитини, але і допомагають виробити правильну поставу. Для середньої школи допустимі рюкзаки з посиленою спинкою, а модні сумки через плече — для дітей старше 15 років. А ось для дошкільнят цілком підходять маленькі дитячі рюкзаки з м’якою спинкою, які не утрудняють руху дитини. Навряд чи малюк покладе туди що-небудь важче улюбленої іграшки вагою 200 грамів. Мабуть, зайве говорити про те, що рюкзаки для школярів повинні бути зроблені з непромокального, міцного, легко миється матеріалу. А ось колір рюкзаки — це не лише питання смаку. Яскраві кольори і флуоресцентні вставки роблять дитину більш помітним для водіїв автотранспорту. Наявність світловідбивачів ззаду і з боків вже давно вважається обов’язковим.

Вибравши в нашому Інтернет-магазині моделі, відповідні віковим вимогам, надайте своєму чаду самостійно визначитися з дизайном, картинками та іншими дрібницями. Думка дитини в цьому питанні має бути вирішальним — адже це його річ, якою він буде користуватися кожен день. Якщо ви хочете купити шкільні рюкзаки в Києві, придивіться до асортименту Інтернет-магазину «Майстер-офіс». Тут ви знайдете недорогу сертифіковану продукцію надійних виробників, зможете купити дитячі рюкзаки, сумки для старшокласників за невисокими цінами.

Короткий опис статті: жіночі рюкзаки шкільні Портфелі між ▲ ранцем і рюкзаком для школи досить умовна. Сучасні моделі з ортопедичної щільною спинкою і твердим дном з успіхом можуть

Джерело: Шкільні рюкзаки, Портфелі в Києві за низькою ціною купити в Інтернет-магазині Майстер Офіс

Також ви можете прочитати