Рюкзаки шкільні

Шкільні рюкзаки ортопедичекие, Форум мам України материнський

03.10.2015

Шкільні рюкзаки ортопедичекие

Шкільні рюкзаки ортопедичекие, Форум мам України материнський
Шкільні рюкзаки ортопедичекие

Про шкільні рюкзаки можу розповісти багато цікавого, бо сама працюю в компанії “Аліс Гут» alis-plus крапка com. яка вже не перший рік продає шкільні рюкзаки, так і моя донька закінчує другий клас, так що я на власному досвіді відчула різні моделі.

Враховуючи те, що проблема остеохондрозу в нашій країні стає все гострішою з кожним роком, звичайно рекомендую рюкзак для школяра з ортопедичною спинкою (і це не реклама), а також з S-образними шлейками, які зменшують навантаження на плечі. З приводу шкільного рюкзака на коліщатках – тут спірне питання, тому що ортопеди стверджують, що постава все одно псується, т. к. коли дитина везе шкільний рюкзак, він нахиляється в один бік. Ну, а далі: у хороших перевірених виробників вся фурнітура спокійно витримує відкривання і закривання рюкзака тисячі разів протягом навчального року, а також тканини, з яких зшитий шкільний рюкзак, зносостійкі і не промокають. Це основні моменти, хоча можна ще довго розмірковувати про моделях шкільних рюкзаків.

Тепер справа за тим, який вибрати дизайн. А тут вже слухайте себе або свого малюка. Вибір величезний: Монстер Хай, Принцеси, Барбі, Поп Пікс, Хелло Кітті, метелики, котики, мишки для дівчаток. Трансформер, Хот Вілс, Людина-павук, машини, тварини, військова і морська тематика, футбольні клуби Манчестер, Реал і т. д. для хлопчиків…

Єдине, що можу ще порадити: якщо Ви вирішили купити шкільний рюкзак – не тягніть до 1 вересня. У липні-серпні зазвичай вибір обмежений, найпопулярніші моделі йдуть перші. Оптимальні терміни для покупки шкільного рюкзака – травень-червень, т. к. з квітня місяця зазвичай вся колекція шкільних рюкзаків, включаючи новинки, вже на складі.

Ну, а в якості постачальника можу порекомендувати свою компанію «Аліс Гут» alis-plus крапка com. тел. (044)206-20-06. Пишіть, телефонуйте, вибирайте, вдалих покупок.

Шкільні рюкзаки ортопедичекие, Форум мам України материнський

Короткий опис статті: рюкзаки шкільні Про шкільні рюкзаки можу розповісти багато цікавого, бо сама працюю в компанії “Аліс Гут» alis-plus точка com , яка вже не перший рік продає шкільні рюкзаки, так і моя донька заканчивае Шкільні,рюкзаки,ортопедичекие,рюкзаки для дівчаток, рюкзаки для школярів, ортопедичні рюкзаки, шкільні рюкзаки, Шкільні рюкзаки ортопедичекие, форум, мами, материнство, вагітність, пологи, розвиток дитини, діти, дитина

Джерело: Шкільні рюкзаки ортопедичекие — Форум мам України — материнський форум

Також ви можете прочитати