Рюкзаки шкільні

Шкільні ранці

03.10.2016

Шкільний ранець Kite Transformers (TF15-531S)
Як правильно вибрати шкільний ранець

Шкільні ранці
Від якості шкільного ранця у великій мірі залежить безпека і здоров’я дитини, адже в рамках сучасної програми йому доводиться переносити часом відчутні навантаження. Жорсткий корпус, на відміну від шкільного рюкзака. захищає і дитини, і внутрішній вміст, яке завдяки ортопедичної спинки не тисне на спину школяра. Тверді стінки і дно ранця дозволяють правильно розмістити всі предмети – важкі до спини, спереду легкі, причому обидві сторони ліва і права повинні бути врівноважені. Навіть якщо дитина упустить цей предмет чи вирішить прокотитися на ньому зі сніжної гірки, підручники не постраждають. Правда підлітки все ж воліють рюкзаки, але і тут їх слід вибирати з потовщеною спинкою.

останнім часом на ринках все частіше можна зустріти шкільний ранець і рюкзак в одній моделі, такий собі симбіоз. При цьому знижується вага виробу і пропонується оригінальний дизайн, що запам’ятовується. У будь-якому разі, якщо в ньому жорстка спинка і дно, він цілком підійде для школи. Обираючи ранець для школяра, перш за все, слід звернути увагу на ці аспекти і на наявність світловідбиваючих елементів.

Чому так важлива ортопедична спинка?

Вона сприяє формуванню правильної постави, повторюючи природний вигин хребта. В її нижній частині обов’язково наявність поперекового упору у вигляді валика, на який буде розподілена основне навантаження. На спинці і у регульованих лямок бажано наявність м’яких прокладок, щоб вони не врізалися в плечі. Сам же шкільний ранець повинен щільно прилягати до спини. Щоб у дитини не потіла спина при носінні, прокладки оббиваються вентильованим сітчастої тканиною.

Ну а чому так важливі світловідбиваючі елементи?

Не багато, до речі сказати, батьки це розуміють. Але саме такі елементи і яскраве забарвлення роблять школярів добре помітними на дорогах. Це навіть передбачено по ГОСТу, згідно з яким шкільна сумка повинна мати контрастні кольори, яскраву фурнітуру та оздоблення зі світловідбиваючими елементами. Особливо це стає актуальним у темний час доби, коли учні повертаються зі школи додому. Іноді з цією метою виробники використовують світловідбиваючі нитки, вбудовують світловідбивачі в замки. Бажано, щоб шкільний ранець мав в дизайні флуоресцентні матеріали, які і вдень добре відображаються. Зазвичай вони оранжевого і жовтого кольору.

З ортопедичною спинкою і світловідбиваючими матеріалами розібралися, і тепер зупинимося на показниках якості – матеріалі, фурнітуру тощо Тканина повинна бути легкою, водонепроникної, міцної, зазвичай це поліестер і нейлон, на якому малюнок не стирається навіть в процесі прання. Якісний рюкзак для школяра повинен включати надійні і зручні блискавки з замками, укріплені кути, згладжені пластикові деталі, щоб не порізатися. Щоб захистити фурнітуру і зовнішні кишені від снігу і дощу, у конструкції повинні передбачатися клапани. Дно бажано зовні мати пластикове або з пластиковими наполегливими ніжками, щоб сумку можна було сміливо ставити на сніг, землю, так і в калюжу :)

Короткий опис статті: шкільні рюкзаки Шкільні ранці високої якості з ортопедичною спинкою. Оснащені посиленим дном і світловідбиваючими елементами. Великий асортимент. Доставка.

Джерело: Шкільні ранці

Також ви можете прочитати