Холодильники атлант

Щоденники, Інтернет магазин побутової техніки у Києві

15.09.2015

Огляд холодильників компанії Gorenje

Компанія Gorenje, найбільший виробник побутової техніки в Республіці Словенія, входить в сімку кращих виробників побутової техніки в Європі. Компанія ось вже який рік доводить, що її продукція — це високий рівень якості та функціональності, оптимальна економія ресурсів експлуатації товарів і, звичайно ж, екологічна бездоганність.

Нижче представлений огляд холодильників цієї компанії і, якими б не були обіцянки виробника, об’єктивно користувачами, які на практиці випробували холодильні апарати Gorenje, особливо відзначені наступне вигоди:

— приємний дизайн;

— безшумно працює;

— є широкий вибір як малогабаритних, так і містких моделей;

— досить багато моделей з ідеально ергономічним внутрішнім облаштуванням;

— більшість моделей «А-класу» енергоспоживання;

— добре холодить і морозить;

— досить широкий вибір моделей універсального типу;

— якісний пластик в середині.

До вигод покупки холодильника саме цього бренду відноситься факт його виробництва в європейській країні, як згадувалося вище – це Словенія. Таке переконання має величезне число прихильників в основному завдяки стереотипу агресивного ставлення до китайської побутової техніки. Так, наприклад, холодильники німецьких виробників коштують досить-таки недешево, в той час як Gorenje доступний більш широкому колу покупців з-за помірної ціни.

До недоліків холодильників Gorenje віднесені неприємності окремих, як правило, бюджетних моделей типу нерівномірного розподілу холодного потоку повітря і порівняно швидкого намерзання льоду на задній стінці. Деякі з покупців були трохи розчаровані відсутністю формочок для льоду в комплекті.

Придбати холодильники Gorenje в Києві можна, починаючи від 2 000 грн. – малогабаритні і трохи функціональні холодильники. Більш серйозний як за розмірами, так і функціоналом апарат можна купити, починаючи від 3 500 грн. З системою No Frost словенські холодильники доступні від 5 000 грн.

Дивовижним дизайном співробітники компанії обдарували модель з сенсорним дисплеєм, вартість якої в середньому по Києву 14000-18000 грн. Gorenje RK2000P2 – футуристичний мотив, зшитий зі сріблястого металік основи і чорною обробки, високий, граціозний предмет заздрості сусідів. Місткий — розміри (ШхВхГ): 60х200х64,5 см – дводверний апарат з нижнім розташуванням камери, загальним обсягом 331 л. Серед його переваг:

— система No Frost;

— швидка заморозка;

— багатопотокова система охолодження;

— секція глибокого охолодження;

— антибактеріальний захист.

Ви не задавалися на дозвіллі таким питанням, навіщо мені холодильник, якщо я не курю. Ніколи не пізно задуматися, адже це питання важливе у житті кожної людини.

Короткий опис статті: холодильники атлант Огляд холодильників компанії Gorenje Компанія Gorenje, найбільший виробник побутової техніки в Республіці Словенія, входить в сімку кращих виробників побутової техніки в Європі. Компанія холодильники атлант

Джерело: Щоденники — Інтернет магазин побутової техніки у Києві

Також ви можете прочитати