Різне

Секонд хенд інтернет магазин одягу Валізу. Секонд хенд з доставкою поштою.

07.10.2015

Інтернет-магазин «Секонд хенд Валізу»

Секонд хенд інтернет магазин одягу з Європи Валізу, вітає Вас!

У нас Ви можете купити секонд хенд одяг доставлену з усього світу. Ми закуповуємо товар з Італії, Англії, Голландії, Австралії, Німеччини, Америки. Наші менеджери знаходяться в постійному пошуку кращих пропозицій класу «люкс». Інтернет секонд хенд Валізу в своєму роді унікальний, ми не продаємо речі з сильним зносом. В основних каталогах жіночого, чоловічого або дитячого одягу продаються речі виняткової якості і з мінімальним ступенем зносу, а в основному і зовсім без нього, практично як нові. Ми здійснюємо ретельний відбір товару, кожна річ перед тим як потрапити на вітрину оглядається на предмет браку, зносу, забруднень і тільки кращий секонд хенд потрапляє в наш магазин.

У нашому секонд хенд магазині Ви можете купити одяг таких супер-брендів: Valentino, Guess, Gucci, Versace, Armani Collezioni, Moschino. Дуже багато одягу, взуття, аксесуарів відомих світових марок: Yuka, Rinascimento, TUZZI, Benetton, More&More, Dorothy Perkins і багатьох інших.

Особливий метод опису кожної речі, розширений пошук по додатковим характеристикам, дозволяє з легкістю вибирати і купувати одяг у нашому інтернет магазині second hand. Опис кожного продукту настільки детальний, що не викликає жодних питань з боку покупця, а ми практично на 100% можемо стверджувати, що наші речі підходять покупцям, як ніби вони вибирали їх в примірювальній.

Зручна і швидка доставка одягу секонд хенд здійснюється поштою по всій території Росії, як у великі міста, наприклад Москва чи Санкт-Петербург, так і в самі віддалені та важкодоступні селища і села нашої неосяжної країни.

Оплатити покупку можна будь-яким зручним для Вас способом. Ми приймаємо Яндекс-гроші, банківські перекази, пластикові картки VISA, MasterCard. Сервіс прийому платежів Робокасса, до якого підключений наш магазин, рясніє всілякими способами оплати. Ну і звичайно ж, Ви можете купити у нас секонд хенд післяплатою.

Вам набрид китайський ширвжиток, Ви відчуваєте себе індивідуальністю, зрештою, особистістю, яка не хоче зливатися з натовпом. Ми не сумніваємося в тому, що отримавши посилку від інтернет магазину секонд-хенд і сток Валізу, Ви не розчаруєтеся і станете нашим постійним клієнтом. А ми обіцяємо радувати Вас постійним оновленням асортименту каталогу магазину якісним секонд хендом!

Короткий опис статті: інтернет магазин секонд хенд Секонд хенд інтернет магазин Валізу. Постійно оновлюваний каталог одягу, взуття та аксесуарів second hand з Європи. Відмінні брендові речі без зносу, за низькими цінами, з доставкою поштою Росії, післяплатою. секонд хенд інтернет магазин, інтернет магазин секонд хенд одягу, second hand інтернет магазин

Джерело: Секонд хенд інтернет магазин одягу Валізу. Секонд хенд з доставкою поштою.

Також ви можете прочитати