Різне

Самий вузький холодильник

18.09.2015

найвужчий холодильник

02 червня 2005 10:39

Прочитано: 7362 раз

Якщо ви коли-небудь займалися вибором холодильника, то вам повинно бути добре відомо, з якої кількості параметрів складається холодильник вашої мрії. Обсяг, кількість камер і компресорів, якість зберігання продуктів, нарешті, дизайн… Але який сенс міркувати про переваги і недоліки тієї чи іншої технології, придивлятися до холодильників різної компоновки, якщо для багатьох споживачів вибір моделей обмежений місцем на кухні або в передпокої?

Якщо місце, відведене для нового холодильника, обмежена, вам варто звернути увагу на модельний ряд холодильників з нестандартними габаритами. Якщо з висотою все більш чи менш зрозуміло, то питання ширини і глибини слід розглянути більш докладно. Холодильники, позиціонуються як «вузькі», можуть відрізнятися компактними розмірами і за глибиною, і по ширині. Отже, якщо головний обмежуючий фактор — ширина вашого нового холодильника, то перед вами відкривається чимало варіантів.

По-перше, ви можете звернути увагу на однокамерні холодильники. Обсяг їх невеликий, вони в цілому менш зручні в експлуатації, ніж їх двокамерні родичі, але якщо ваша сім’я невелика, або ви вибираєте другий, додатковий холодильник — зверніть увагу на наступні моделі.

найвужчий по ширині холодильник — 46,5 см — це однокамерний холодильник Смоленськ 8. Його висота складає всього 75 см, об’єм виходить зовсім невеликий. Наступні однокамерні холодильники також відрізняються невеликою шириною:

— Саратов (моделі 120 і 160): 48 см;

— Ardo (MP 185) і Indesit (RG 1141 TI) — 50 см;

— Liebherr ( KTS 1434, KTS 1414): 50,1 див.

Зрозуміло, що в багатьох випадках однокамерний холодильник — не вихід, який би вузький він не був. При бажанні можна знайти і досить місткий і зручний двокамерний холодильник, володіє влаштовує вас габаритами. Наприклад, найвужча двокамерна модель (по ширині) — Саратов 200/30 або 150/30. Всього 48 див. В імпортних виробників теж можна знайти цілком підходящі варіанти:

— У Ardo є холодильники шириною 50 см (FDP 23 2, CO 27 BA 1) і шириною 54 см (FDP 24 A 2, FDP 28 A 2);

— У Candy — 54 см (CPCA 294 і CPCA 305);

— БІЛЯ LG — також 54 см (GR 292);

— У Liebherr — 55,2 см шириною (CU 3021, CU 2721, CT 2811, CT 2021);

— У Атлант — 57 см шириною (МХМ 268).

Список моделей, ширина яких наближається до стандартної (58 см, 59,5 см, 60 см і більше) — ще обширней.

Таким чином, ми переконалися в тому, що асортимент представлених на ринку вузьких по ширині моделей досить багатий. У тому ж, що стосується холодильника, вузького «по глибині», справа йде набагато складніше. Конструкція сучасних холодильників не дозволяє створювати «плоскі» моделі, та і якщо б дозволяла, практична цінність таких машин була б невелика — холодильник цінується за місткість.

На сьогоднішній день самим вузьким по глибині холодильником є однокамерний апарат Смоленськ 8 — його глибина становить 50 див. Правда, існують ще й так звані «настінні холодильники» Dainet. Глибина 16 см дозволяє вбудовувати їх в ніші і навіть вішати на стіну. Але із-за такої маленької глибини розміщувати продукти можна тільки на двері. У переважній більшості випадків цей недолік зводить нанівець всі переваги такого холодильника

Серед двокамерних холодильників найвужчим по глибині — 58 см — є холодильник Ardo FDP 23 2 або FDP 24 A 2. У всіх інших двокамерних холодильників глибина може бути 59 см, 60 см, 63 см, 65 см і вище. Так що висновок тут можна зробити цілком однозначний: простіше провести перепланування кухні і вивільнити необхідний простір, ніж шукати холодильник, глибина якого дозволить встановити його на вільну площу.

Короткий опис статті: вузький холодильник Статті про холодильниках і морозильниках: Якщо ви коли-небудь займалися вибором холодильника, то вам повинно бути добре відомо, з якої кількості параметрів складається холодильник вашої мрії. Обсяг, кількість камер і компресорів, якість зберігання продуктів, нарешті, дизайн… Але який сенс міркувати про переваги і недоліки тієї чи іншої технології, придивлятися до холодильників різної компоновки, якщо для багатьох… | Холодильник.Інфо вузький холодильник, статті про холодильниках і морозильниках: найвужчий холодильник | холодильник.інфо

Джерело: найвужчий холодильник

Також ви можете прочитати