Рюкзаки для ноутбуків

РЮКЗАКИ, СЛІНГИ

19.09.2015

РЮКЗАКИ, СЛІНГИ

Оренда рюкзаків і слінгів в Прокат дитячих товарів Baby Service — Харків.

Кенгуру, переноска для дітей, рюкзак, слінг — ці слова по суті означають одне: пристосування для перенесення дітей. Напевно і Ви зацікавилися цим «дивом», і вже поспішайте приміряти одне з цих пристроїв на себе і Вашого карапуза, але тут же встає питання. а чи буде мені і моїй дитині зручно? А чи буде мій непосида в ньому сидіти/лежати?

Що таке слінг, слінг — рюкзак?

  • Слінг (англ sling «перев’язь») — це виріб з тканини (найчастіше з льону або бавовни), що використовується для перенесення дитини. Розрізняють різні види слінгів: слінг на кільцях, травень-слінг, слінг-шарф, слінг-кишеню, слінг-труба, ребозо, омбухимо.

Плюси. Слінг може використовуватися для перенесення дітей з самого народження. Завдяки природному розташуванню дитини в слінгу навантаження на хребет малюка розподіляється рівномірно.

Мінуси. дуже часто батькам і дитині так і не вдається до нього пристосуватися (це факт).

  • Рюкзак. рюкзак-переноска, кенгуру — переноска для дітей у вигляді рюкзака, в якій можна носити дітей вертикально. обличчям до себе і від себе. Ця переноска підходить тим діткам, хто вже самостійно тримає голівку.

Плюси. сидячи в рюкзаку. дитина завжди спокійний, так як відчуває маму і з цікавістю спостерігає за навколишнім світом.

Мінуси. при досягненні дитиною ваги 9 кг рюкзак-кенгуру стає некомфортним для використання, хоча малюка 9-10 кг ваги буде важко носити в будь-якому пристосуванні))

Висновок. треба брати перенесення напрокат і пробувати, чи підходить Вам і вашій дитині дана модель рюкзака або слінгу.

Особливо актуальне прокат слінгу або рюкзака влітку, як альтернатива оренди прогулянкової коляски — тростини .

Короткий опис статті: рюкзаки для ноутбуків Оренда рюкзаків і слінгів в Прокат дитячих товарів Baby Service — Харків.
Кенгуру, переноска для дітей, рюкзак, слінг — ці слова по суті означають одне: пристосування для перенесення дітей . Напевно і Ви зацікавилися цим оренда, рюкзаків, слінгів, прокаті, дитячих товарів Baby Service, харків, кенгуру, переноска для дітей, рюкзак, слінг, ці слова, по суті, означають одне, пристосування, перенесення, напевно

Джерело: РЮКЗАКИ, СЛІНГИ

Також ви можете прочитати