Різне

Рюкзак зі шкіри пітона « Запорука Успіху (блог)

30.09.2015

Рюкзак з шкіри пітона

З’явився у продажу класичний міський рюкзак з шкіри пітона. Колір, самий що ні наїсти класичний, чорний. Модель чудово підійде як жінкам, так і чоловікам. Лицьова і тильна боку виготовлені з шкіри пітона, бокові стінки з високоякісної лицьовій телячої шкіри. На лицьовій стороні є кишеня, який закривається на металеву блискавку. Із зворотного боку досить велика кишеня у всю висоту рюкзака, так само закривається на блискавку, де можна сміливо ховати документи та гроші — в такий кишеню не забереться жоден шахрай. Брелоки на спайдер всіх блискавок декоровані шкірою пітона, що не тільки виглядає стильно та й просто красиво, але і приємно брати в руки при використанні.

Особливу увагу варто приділити заплічним ременів або ременя, якщо завгодно; в цьому випадку обидва твердження вірні. Заплічний ремінь рюкзака розділяється або з’єднується по всій довжині блискавкою. Якщо блискавка застебнута, то рюкзак можна носити закинувши на плече, але варто її розстебнути і вуаля!- два ремінця і рюкзак вже можна носити за спиною на двох плечах. Довжина ременів регулюється знизу. У верхнього підстави ременів є металеве кільце, яке не просто служить декорацією, але і чудово виконує роль петельки, за яку рюкзак можна повісити, наприклад на гачок. Заплічні ремені шкіряні.

Конструкція рюкзака така, що залізти в нього в той час, коли він на плечі, чужинцю не вдасться. З верхнього краю ремені кріпляться до зовнішньому боці рюкзака і коли рюкзак на плечі отвір для заповнення рюкзака затягується і накривається зверху. Така конструкція та наявність кишені на блискавці за спиною робить модель адаптованої для повсякденного використання в місті, як для прогулянки на вулиці, так і для переміщення у громадському транспорті. Весь вміст рюкзака буде недоступний нікому крім Вас.

Ціна рюкзака 12 400 рублів. Зверніть увагу на програму знижок (разова покупка 2-х і більше предметів на суму 10 000 рублів-знижка 5%; разова покупка 2-х і більше предметів на суму 15 000 рублів-знижка 10%). При виконанні нехитрих умов програми, ціна рюкзака зі шкіри пітона може стати ще більш доступною.

Короткий опис статті: рюкзак зі шкіри

Джерело: Рюкзак з шкіри пітона « Запорука Успіху (блог)

Також ви можете прочитати