Рюкзак

Рюкзак. Вибір рюкзака.

03.10.2016

Рюкзак. Вибір рюкзака.

Вибір рюкзака дуже важливий для будь-якого походу . адже рюкзак впливає не тільки задоволення, але і на здоров’я туриста. Часто туристи розуміють свої помилки при виборі тоді, коли змінювати щось вже пізно. Невірно підібраний рюкзак цілком здатний залишити неприємний осад від самого вражаючого подорожі.

Водні рюкзаки призначені для перенесення байдарок і виготовляються індивідуально. Обсяг таких рюкзаків перевищує 130 літрів, а розмір по більшій стороні досягає 130 см і більше.

Рюкзак для гірського туризму.

Рюкзак. Вибір рюкзака.
Рюкзак для гірського туризму зазвичай має алюмінієвий каркас і забезпечується зовнішньою підвіскою для інструментів. До підвісці пред’являються дуже високі вимоги, тому необхідна індивідуальна підгонка. Об’єм рюкзака невеликий – максимум 80 літрів.

Рюкзак. Вибір рюкзака.
В лижному рюкзаку зазвичай відсутня каркас, вантажний пояс і кишені. Все це замінює широка поперечна стяжка, а лямки пришиті безпосередньо до мішка. Цікавим аксесуаром може бути «поильная система», що складається з пластикового відсіку, розрахованого на 1-2 літра, і спеціальної трубки, виведеної на лицьову сторону.

Велосипедний неоплачений та багажний рюкзак.

Рюкзак. Вибір рюкзака.
Велосипедний неоплачений рюкзак зазвичай має зовсім невеликий розмір (близько 25-30 літрів) і служить тільки для самих необхідних речей. Для всього іншого може бути використаний спеціальний багажний рюкзак, що кріпиться безпосередньо на багажник велосипеда.Багажний рюкзак може мати великий обсяг, але вимагає акуратності при укладанні речей – необхідно дотримуватися ваговий баланс.

Який би вигляд рюкзака ви не вибрали, при покупці обов’язково перевірте:

• Вантажний пояс. Правильно підібраний пояс може перемістити до 50% ваги на стегна, що зніме навантаження з плечей і ключиць, розвантажить хребет. Оптимальна ширина пояса приблизно півтори долоні, а товщина близько 10 мм.

• Пряжки. які повинні бути зручними, надійними і легкими.

• Кишені. Більшість туристів вважають оптимальними рюкзаки з трьома кишенями.

• Добре, якщо вибраний рюкзак має зовнішню підвіску – це заощадить місце в рюкзаку і спростить пошук потрібних речей.

• Важливою деталлю є також грудна стяжка, яка запобігає сповзанню лямок.

І, звичайно, вибирати «що подешевше» — неправильно. Вибирайте рюкзаки відомих марок, в якості яких впевнені, нехай навіть їх вартість помітно більше. Ваше здоров’я і радість від походу цього варті.

Дивитися також статті на цю тему:

Короткий опис статті: рюкзак тури по україні, тури вихідного дня з одеси, тури в крим, корпоративний відпочинок, рафтинг

Джерело: Рюкзак. Вибір рюкзака.

Також ви можете прочитати