Жіночі рюкзаки

Рюкзак, Саме цікаве у блогах

27.09.2015

рюкзак — Саме цікаве у блогах
Рюкзак Долматинец

Понеділок, 17 Серпня 2015 р. 22:37 (посилання )

Це цитата повідомлення Batel26 Оригінальне повідомлення

Рюкзак Долматинец

Рюкзак, Саме цікаве у блогах

Вам знадобляться: 40 см білого з чорними цятками флісу (ширина 140 см); 20 см червоного флісу; 10 см жовтого флісу (оксамиту, трикотажу — можна використовувати шматочки); 40 см підкладкової тканини; 4 см застібки-липучки; 1 м червоного шнура; один фіксатор;

два затиску; 1 м 20 см щільною тасьми для лямок рюкзака (ширина 2,5-3 см); очі і носик (готові або гудзики); синтепон.

РОЗКРІЙ

1. Стінка рюкзака дві деталі з плямистого флісу, дві деталі з підкладкової тканини.

2. Бічна стінка рюкзака — одна деталь з червоного флісу, одна деталь з підкладкової тканини.

3. Клапан рюкзака — одна деталь з плямистого флісу.,одна деталь з червоного флісу.

4. Передня лапа — чотири деталі з плямистого флісу.

5. Вушко — дві деталі з плямистого флісу, дві деталі з| жовтого флісу.

6. Бокова частина голови дві деталі з плямистого флісу.

7. Задня частина голови — одна деталь з плямистого флісу.

8. Мордочка — одна деталь з жовтого флісу.

9. Задня лапа — чотири деталі з плямистого флісу.

10. Підошва — одна деталь з червоного флісу.

1.Якщо не звертати уваги на лапи і голову собачки, то ви побачите, що сам рюкзачок являє собою звичайну сумочку з клапаном і куліскою. передня і задня стінки у неї однакові, а дно і боковини поєднані в одну деталь. До речі, якщо у вас не вистачає тканини, бічні стінки і дно можна викроїти окремо. Підкладка за формою і виконання повторює рюкзачок за винятком клапана.

2. Для початку займіться «отлетными» прикрасами: лапами і головою. Стачайте попарно деталі передніх лап, залишивши отвір для вивертання та набивання.

3. Зшийте парні деталі задніх лап, залишивши місце для підошва там, де їм належить бути. Не вивертаючи лапи-трубочки, вшитої підошви, виверніть і наповніть їх синтепоном.

4. Нижню частину кожного вуха викроїте з іншого, не плямистої, тканини — у нашому випадку вона жовта, але на ваш вибір можуть вплинути будь-які обставини. Якщо вуха будуть повністю плямистими, вони зіллються з головою і мордочка втратить жвавість і виразність. Зшийте парні деталі, виверніть, але не набивайте: вуха повинні бути м’якими і «висячими», як годиться по породі.

5. З’єднайте бічні частини голови з середньою деталлю (вона ж лоб і потилицю), потім зшийте бічні частини в області підборіддя. У правильно зібраної голові мають залишитися два незашитых отвори — для шиї і мордочки. Деталь мордочки складіть навпіл

лінії згину і з’єднайте швом дуго-різні зрізи. Мордочку вшитої в соотвующее отвір, вклавши між представниками язичок з червоної тканини.

6. Оформіть «особа»: приклейте оченята щільної тканини або шкірозамінника і нашийте зверху чорні плоскі гудзики. Білі нитки верх гудзички ще прийом «пожвавлення» іграшки. Для носика підійде невелика чорна пуговка на ніжці. Не забудьте запол-

голову синтепоном або іншим наповнювачем.

7. Розібравшись з головою та лапами далматинця, займіться тулубом, тобто рюкзачком. Приметайте лапи до передньої стінки рюкзачка і зшийте її по трьом сторонам з боковиною. Кінці тасьми для лямок приметайте до низу задньої стінки і прітачать її до боковині так само, як і передню.

8. Зшийте деталі клапана (деталь з червоного флісу внизу), виверніть і відстрочити по лицьовій стороні, відступивши 0,3-0,5 см від краю. Червона тканина виступає в ролі роздільника, не даючи різним конструктивним елементам зливатися. З нижньої сторони клапана підшийте половинку застібки-«липучки». Щоб надійно закріпити її, пробивайте клапан наскрізь і не бійтеся помітних швів

на лицьовій стороні — їх приховає голова собачки.

9. Підкладка виконується майже так само, як і основна частина рюкзачка: деталі та порядок роботи ті ж. Одне лише «але»: внизу підкладки потрібно залишити невеликий отвір, щоб її можна було вивернути.

10. Ушийте підкладку. Зробити це дуже просто: виверніть підкладку навиворіт і вкладете в неї рюкзачок (його повертати не треба!). Між ними вкладіть на своє місце зворотній клапан. Прямо зараз треба сформувати і лямки: знайдіть середину у тасьми, кінці якої вже вшиті рюкзачок. відступивши від неї на 7-8 см і приколіть обидві частини тасьми до міцності, підсилених горловин.

Рюкзак, Саме цікаве у блогах

Рюкзак, Саме цікаве у блогах

Короткий опис статті: жіночі рюкзаки

Джерело: рюкзак — Саме цікаве у блогах

Також ви можете прочитати