Рюкзак для ноутбука

Рюкзак, кейс чи сумка-портфель для ноутбука . Оптимальний вибір

03.10.2016

Рюкзак, кейс чи сумка-портфель для ноутбука

Категорія

Автор: Baz

Комп’ютер, безсумнівно — одна з основних складових сучасної цивілізації. Колись комп’комп’ютери малі розмір мало не футбольного стадіону. Тепер основна частина комп’ютерів — це настільні робочі станції. Однак з кожним роком все більш міцні позиції починають займати портативні комп’комп’ютери різних форматів і модифікацій. Серед портативних комп’ютерів значний відсоток складають ноутбуки. Ноутбук — річ прикольна, оскільки його можна носити з собою куди завгодно, але носити просто так — незручно. Для зручності та безпеки носіння ноутбуків використовуються спеціальні сумки-портфелі, про вибір яких ми і поговоримо на цей раз.

Вибір сумки для ноутбука має кілька основних аспектів. На перше місце можна поставити зручність використання, потім — безпеку приладу, ну і звичайно дизайн сумки. Хоча багато хто, особливо представниці жіночої статі, можуть категорично змінити цю послідовність, поставивши дизайн на самому початку. Рюкзак, кейс чи сумка-портфель для ноутбука . Оптимальний вибір

На що потрібно подивитися, роблячи вибір сумки для ноутбука:

1. Розмір сумки.

Розмір сумки повинен відповідати розміру ноутбука. У занадто великій сумці ноут буде бовтатися туди-сюди, а в дуже маленьку він просто не поміститься. Хоча якщо сумка трохи більше ноутбука — це не критично.

Розміри сумок для ноутбуків, як і самих ноутів, прийнято вимірювати в дюймах. Розміри ноутів можуть бути в діапазоні від 10 до 20 дюймів. Найбільш популярними є розміри 14-15,6 дюймів. Виробники сумок для ноутбуків також вказують, для якого розміру ноута зроблена сумка.

Рюкзак, кейс чи сумка-портфель для ноутбука . Оптимальний вибір

2. Матеріал сумки.

Ноутбук — досить чутливий електричний виріб, того сумка для його транспортування винна забезпечуваті надійний захист від зовнішніх впливів, особливо від вологи. З іншого боку сумка — це частина іміджу її власника, а отже матеріал повинен бути елегантной і практичним.

Найбільш часто сумки для ноутів виготовляють з натуральної або штучної шкіри, поліестру, нейлону, неопрену та інших матеріалів. Всі ці матеріали забезпечують досить високий рівень захисту і вибір можна робити виходячи з Ваших смаків і фінансових можливостей.

Потрібно відзначити, що в сумках з м’яких матеріалів (шкіра, нейлон, поліестер) повинні бути армуючі елементи, які забезпечують необхідний захист. Найчастіше цю роль виконує пластиковий або металевий каркас.

Добре, якщо в сумці є додаткові захисні елементи у вигляді армуючих швів або повітряних протиударних пакетів.

Також необхідно звернути увагу на щільність матеріалу, від якої залежить його стійкість до пошкоджень. Щільність вимірюється в таких одиницях як деньє.

Нормальна сумка для ноутбука повинна мати щільність матеріалу не менше 500 д.

3. Функціональність.

Сумка під ноутбук може мати різну функціональність і відповідно різну будову.

З одного боку сумки можуть бути зроблені у вигляді простого чохла, куди нічого окрім ноутбука не поміститься. До речі, зараз досить модними вважаються такі стильні сумки-чохли для ноутбуків зроблені з неопрену, завдяки їх яскравому дизайну.

З іншого боку, в сумці можуть бути передбачені, крім відділення для ноутбука, відділення для додаткової батареї, мобільного телефону та інших аксесуарів.

Функціональність сумки потрібно підбирати виходячи з Ваших потреб.

4. Тип сумки.

Залежно від будови існують такі типи сумок для ноутбуків :

— Звичайні сумки. Мають, крім основного, кілька додаткових відділень. Їх можна носити, тримаючи за ручку або перекинувши через плечі за допомогою плечового ременя, в більшості своїй жіночі сумки для ноутбуків саме такі.

— Сумки-портфелі. Сумка-портфель для ноутбука мало чим відрізняється від звичайного ділового портфеля. Такі сумки найбільше підійдуть діловим людям.

— Кейсі. Кейс для ноутбука можна вважати підвидом сумки-портфеля, тільки з жорстким корпусом.

— Рюкзаки. Рюкзак для ноутбука має найбільшу функціональність, оскільки крім самого комп’ютера в нього може поміститися і багато інших корисних (або не дуже Рюкзак, кейс чи сумка-портфель для ноутбука . Оптимальний вибір
) промов.

— Папки та сумки-чохли. Такий вид сумок призначено для компактного переміщення ноутбука, найчастіше крім ноута в них нічого не поміщається.

Ознайомлення з вище перерахованими характеристиками допоможе Вам вибрати сумку з практичної точки зору, з точки зору естетичної, думаю, Ви впораєтеся на відмінно і самі, оскільки зараз на ринку присутній досить широкий асортимент сумок.

Окремо можна згадати про оригінальні сумки для ноутбуків ручної роботи. зроблені за індивідуальними параметрами. У цьому випадку Ви можете підібрати для себе індивідуальну сумку або навіть змоделювати свій унікальний варіант, трохи пограти з дизайном. Дизайнерські сумки допомагають зробити Ваш стиль неповторним.

Оптимального Вам вибору!

Короткий опис статті: рюкзак для ноутбука Про віді сумок для ноутбука, їх розміри, матеріал виготовлення та функціональність. сумка

Джерело: Рюкзак, кейс чи сумка-портфель для ноутбука | Оптимальний вибір

Також ви можете прочитати