Різне

Рюкзак для металошукача

16.09.2015

Рюкзак для металошукача

Рюкзак для металошукача

1 квітня 2012

Давайте розглянемо питання, пов’язані з вибором рюкзака для металошукача.

З проблемою вибору рюкзака для металошукача стикається будь-шукач скарбів.Не так давно ця тема обговорювалася у нас на форумі. Так і я тривалий час не міг вибрати для себе оптимальний варіант. Перший час я використовував звичайний рюкзак шукача скарбів.

Рюкзак для металошукача

Варіантів таких рюкзаків безліч: одні ширше, інші достовірніше. Але у всіх цих рюкзаків дуже багато мінусів.

По-перше, зовнішній вигляд таких рюкзаків завжди виділяє шукачів скарбів серед місцевого населення і приваблює багато зайвих поглядів. Всім цікаво, що людина несе в такому рюкзаку?

По-друге, верхня частина рюкзака сильно виступає над плечима, що робить неможливим пересування по лісі, особливо, коли часто доводиться нагинатися і проповзати під зламаними деревами або в заростях. До того ж, якщо доводиться нахилятися над ямками, то такий рюкзак весь час звисає над головою.

по-третє, незважаючи на досить великі габарити, в такий рюкзак вміщається дуже мало необхідних речей, тому його можна використовувати тільки для перевезення металошукача в машині або для одноденних походів. Вузькі відсіки рюкзака не дозволяють помістити в нього широкі речі, наприклад, такі як казанок і інше додаткове спорядження.

Тому такий рюкзак був успішно проданий разом з моїм першим металошукачем — Garrett ACE 250 .

Після Аськи я купив по інтернет-магазину в однієї дуже відомої компанії металошукач Сигнум SFT 7272 від АКА. В якості подарунка до основної покупки мені прислали ось таку сумку:Рюкзак для металошукача

У неї відмінно містився придбаний металошукач. але тільки в розібраному вигляді:

Рюкзак для металошукача
Так само залишалося місце для лопати. На той момент я використовував укорочену лопату «Зубр», довжина якої 85 див. Тому довелося зняти трикутну пластмасову ручку, для того щоб вона розмістилася в рюкзаку.

Крім металошукача і лопати в свої поїздки я беру:

  • пару ножів (один складаний, другий широкий)
  • непромокальний плащ
  • пару навігаторів (автомобільний і туристичний)
  • міні аптечку (пластирі, стерильний бинт, анальгін)
  • аерозолі від комарів і кліщів
  • дві пару рукавичок

Рюкзак для металошукача

При цьому телефон, фотоапарат, паспорт і різну мелочевку ношу в невеликій сумці на поясі.

Всі ці речі розмістилися в додатково відділенні на передній частині сумки:

Рюкзак для металошукача

Щільні вставки в передній і задній частині сумки створюють хороший захист для дорогого обладнання. Тому для перевезення до місця пошуків металошукача і спорядження я вибрав саме її.

Але для щоденних походів і поїздок по навколишніх полях і селах ця сумка виявилася не дуже зручною: єдина лямка на зворотному боці рюкзака не дозволяла копати, не знімаючи рюкзак з плеча.

Тому довелося пришити до рюкзака дві лямки:

Рюкзак для металошукача

З такими лямками пошук з металошукачем став більш комфортним. Тепер можна було копати не відволікаючись на рюкзак: він щільно сидів за плечима, не виступаючи над головою і не скочуючись набік.

Але є і мінуси у цього рюкзака. Невелика його висота не дозволяє переносити металошукачі, чиї габарити в напівскладеному вигляді більше 85 див. також мій Сигнум в напівскладеному вигляді поміщається не весь:

Рюкзак для металошукача

Рюкзак для металошукача

Тому найближчим часом я планую вшити блискавку в рюкзак з боку спини, що б зробити прихований кишеню, в якому можна було б ховати невеликий капюшон для прикриття підлокітника мого металошукача і рукоятки лопати.

Крім цього думаю вшити пару кишень в вставку між передній і задній частині рюкзака для різної мелочевки:Рюкзак для металошукача

Ось таку з вигляду непоказну сумку можна перетворити на зручний рюкзак для металошукача.

Рюкзак для металошукача
Але все ж краще всього зшити рюкзак для металошукача на замовлення під ваші потреби. Наприклад, я зацікавився таким рюкзаком:

Рюкзак для металошукача
Рюкзак для металошукача

Якщо вистачить часу, то можливо використовую ці ідеї для свого наступного рюкзака для металошукача.

А ось відео як про цей рюкзак:

Короткий опис статті: рюкзак для металошукача Розглянемо питання, пов’язані з вибором рюкзака для металошукача.

Джерело:
Рюкзак для металошукача

Також ви можете прочитати