Різне

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.

27.09.2015

Активний відпочинок
Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
Отримав вчора на пошті посилку — рюкзак «Беркут» на 50 літрів від «Сплаву». Оскільки на сайті виробника інформації мінімум, вирішив зробити невеликий огляд.

Інформація з сайту виробника:

«Ранець, який має зовнішні точки кріплення подсумков системи MOLLE. Універсальний рюкзак з фронтальним входом для полювання, риболовлі і відпочинку на природі з безліччю кишень і відділень.

 • Жорстка термоформованная спинка з вентиляційними каналами.
 • М’який поясний ремінь дозволяє ефективно перерозподіляти навантаження, оснащений кріпленнями для подсумков MOLLE, може використовуватися в якості багажно-вантажного пояса окремо.
 • Бічні кишені на блискавці з 1,5 л. кожен.
 • Верхній фронтальна кишеня обсяг 7,3 л.
 • Нижній фронтальна кишеня 2,8 л.
 • 4 внутрішні кишені для дрібниць.
 • Кріплення для подсумков MOLLE з боків, а так само на лямках і поясі для кріплення додаткових подсумков дозволять значно розширити функціональні можливості рюкзака.
 • Додаткові точки кріплення вантажу на дні і верхньої частини рюкзака зі знімними стропами
 • Зручна масивна ручка для перенесення ранця

Характеристики і матеріали:

 • Об’єм: 50л.
 • Вага: 1,6 кг
 • Основна тканина: Polyester 600D

Пластикова фурнітура Duraflex (колір фурнітури чорний!)»

Виробником запропоновано три варіанти колірного оформлення — «Ліс», «flecktarn» і «хакі» — я вибрав останній. Щойно витягнутий з коробки ранець має форму розпластаної на березі медузи — ніяких жорстких вставок в стінки не передбачено. Ну та гаразд — без них вага менше.

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
Ладно, зараз ми його наповнимо і подивимося, що він із себе представляє. Запаси тушняка і спорядження турбувати було лінь, тому для фотосесії кинув у рюкзак товстий плед з дивана. На мій подив, місце ще залишилося, хоча плед зовні здавався досить об’ємним. Заштовхав ще дещо з речей. Ось що вийшло:

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
Відразу виліз косяк — верхня ручка для перенесення пришита з відчутним зміщенням. Але порожньому рюкзаку цього не видно, а на наповненому — видно дуже добре. Власне ручки для перенесення не одна, а дві — верхня є продовженням системи «Моле», друга — пришита до спинки рюкзака і вбудовується в підвісну систему. Ось з верхньої то швачка і накосячила.

Нижній кишеню — без сюрпризів — звичайний, класичний. А ось на верхньому варто зупинитись детальніше. Під гумовим шнуром ховаються дві складки. Коли кишеню порожній, або не набитий до відмови — він виглядає плоским. Але завдяки цим складках його обсяг може істотно збільшуватися. Будучи набитим до відмови, цей кишеню ненабагато поступається по товщині основного об’єму рюкзака.

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
На фото видно, що кінці еластичного шнура йдуть під невеликі трикутні вставки. Під цими вставками приховані люверси, через які шнур виведений у внутрішній об’єм кишені.

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
Окремо варто розповісти про цілу систему зовнішніх кріплень. 50 літрів — обсяг начебто невеликий, і ті, кому потрібно носити з собою об’ємний спальник або 6-місну палатку, повинні зіткнутися з серйозними проблемами при розміщенні вантажу. Але цього не станеться — верх, низ і бічні поверхні рюкзака «Беркут» щедро обшиті стропою, що дозволяє не тільки розміщувати додаткові подсумки, але і має кріплення для об’ємних предметів. На фото — кріплення у верхній частині рюкзака. Точно такі ж розміщені і на днище.

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
З права і зліва розміщені швидкознімні кріплення для не дуже товстих і довгих предметів — трекінгових палиць, вешек. Можна спробувати закріпити в них зброю — якщо разместьть приклад в бічному нижньому кишені, це проблем не доставить.

Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження.
А ось це — вже для любителів колючо-ріжучого. На лівому нижньому кишені, з боку спини, пришитий невелика кишенька для ножа. Горловина кишеньки утягивается гумкою, в нижній частині — люверс для стоку води. В принципі в ньому можна звичайно і олівці носити, але здається він спеціально під складаний ніж проектувався.

Вигляд зсередини.

Рюкзак порадував. Вельми розумно зроблено. Брався цілеспрямовано для дружини, але подивившись на нього, можу сказати, що сумка, з якою я багато років їздив у відрядження, нарешті відправиться на заслужений відпочинок.

З приводу пошиття — криві шви «зигзагом» звичайно не радують, хоча на міцність виробу не впливають. Блискавки — все з великим «зубом», досить міцні. З приводу фурнітури. STEPAN1983 розповідав, як правильно вибрати фастекси. Так от, за цими критеріями всі фастекси на беркуті — правильні. Радує їх робота — надійно замикаються, відкриваються — при легкому стисненні в потрібному напрямку і під потрібним кутом відкриваються просто «зі свистом» — відповідна частина вилітає як би сама собою. Концептуальних недоліків (за винятком криворукості окремо взятої швачки) «беркут на перший погляд не має. Чого йому не вистачає:

 1. немає люверсів — в основному обсязі та кишенях.
 2. жорстка вставка потрібна не тільки в спинці, але і в нижній частині рюкзака.

Короткий опис статті: рюкзак 50 літрів

Джерело: Рюкзак «Беркут» 50 літрів від «Сплаву». Перші враження. | Активний відпочинок

Також ви можете прочитати